Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Próbaidő alatt bejelentem,...

Próbaidő alatt bejelentem, hogy várandós vagyok, utána megtehetik hogy nem hosszabbítják?

Figyelt kérdés
Terveim szerint Októberben jelentenének be, November végén pedig lejár. Utána mondhatják, hogy akkor nem hosszabbítják meg?

2023. szept. 6. 08:37
1 2 3
 21/24 Senior Séf ***** válasza:
88%

"Ha van egy kis eszed, a próbaidő lejárta után jelented be…."

Más dolog, hogy ezt nem fogják elfelejteni neked.

2023. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
47%

Jajj de "erkölcsösek" itt páran... az, hogy vki egy olyan állapotba kerül, ahol pont, hogy igazán szüksége van a munkára, fizetésre de mégis csont nélkül hajítjákaz bezzeg nem erkölcstelen. Lehet, hogy van olyan szerencsés nő, akinek tapsra összejön a baba, de ezt sose lehet előre tudni. Ne legyen már lelkiismeretfurdalása mert családod akar... lehet utána nem lesz felhőtlen a kapcsolat, de ebben az esetben a GYED után lehet keresni mást, főleg, hogy, ahol húzzák a szájukat ott gyerekkel se lesznek elnézők...


Szomorú, hogy a mai világban ha időben szül vki akkor a munka világában kerül hátrányos helyzetbe, ha pedig előbb karriert épít akkor könnyen elszaladhat az idő és lehez donor petesejtben gondolkodni...

2023. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Lasaan lejár a próbaidő. Hogy alakul az életed azóta, kérdező? :)
2023. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22es, oké de akkor gondolom az is teljesen normális neked, ha a munkáltató nem jár el erkölcsösen a munkavállalóval szemben igaz? Azzal sincsen semmi probléma hiszen a munkáltatónak is kell a pénz:-)
2023. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!