Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszullét? Más is volt így?

Rosszullét? Más is volt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A negyedik babámat várom!

Jelenleg 7hetes várandós vagyok. A három naggyal soha nem volt semmi rosszullétem, hányingerem.

Most viszont cudarul vagyok. A gyomrom katasztrófa, folyamatosan tudnék hányni de nem jön ki, úgy érzem magam mintha leszívták volna minden energiám, szédülök, nem bírok normálisan enni. Ez normális? Annyira ijesztő így, hogy előtte soha semmi problémám nem volt.

Bocsi a picsogásért😒


2023. szept. 13. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Hideg kóla, gyömbér

2023. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok. Harmadik terhesség. Eddig szerencsére csak hányingerem volt 2x. Előtte soha semmi egyikkel sem. Étvágyam sincs, nem vagyok a toppon. De tudom, hogy lesz jobb is.
2023. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Gyömbért szerettem volna venni de nem volt a tescoban 😅

A sprite kicsit segít😏

2023. szept. 13. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez van. Inni sem tudok. Még a víztől is hányingerem van. Éhes vagyok, de enni nem tudok. Ha eszek pár falatot, akkor szörnyen felpuffadok. A szokásos trükkök: keksz, gyömbér, kóla sem válik be sajnos. 7 hetes terhes vagyok, de már fogytam egy kilót, és egyre gyengébb vagyok.
2023. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek:)
2023. szept. 13. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Szívből kívánom, hogy ne tartson soká.

Nekem a Rennie és a Korpovit keksz segített, meg a gyömbéres üdítő.

2023. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!