Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vészeltétek át a cukorter...

Hogy vészeltétek át a cukorterhelést? (főleg, ha nem akart a cucc bent maradni)

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek 4. vércukorterhelésre és már ki vagyok tőle. Volt üveges citrom/facsart citrom. Ittam mellette kortyonként hideg vizet. De mindig vagy azonnal vagy 40-50 perc után kihánytam az egészet. Utána egész nap rosszul vagyok, és hasmenésem van. Csak ezt fogadják el. És mindenki erőlteti (nőgyógy,védőnő,diabos...)
2023. szept. 14. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Feküdni nem tudsz?
2023. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De igen, székeken.. De sajnos az sem vált be. Kénytelen voltam elfeküdni, mert remegtem, tekert a szívem, izzadtam...
2023. szept. 14. 09:54
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérheted, hogy kezeljenek cukrosként és hagyd a francba? Kérsz diétát és méred a cukrod.
2023. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Otthon szoktad mérni a cukrodat? Akkor rendben van?
2023. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azt mondták, hogy ha nem sikerül, akkor nem lesz meg ez a vizsgálat. Azaz, mintha én tagadtam volna meg.


Reggelivel vettetem már le cukrot, ott is fura értékek jöttek ki, azóta diétázom. Hát, kinevettek és azt mondták, hogy ez 'szart se ér, csak a terheléses a jó'.

2023. szept. 14. 10:21
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a fura érték? Amúgy nekem is csak annyi ötletem van, hogy cukroskent kell kezelni és kész.
2023. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

Nyugat Europaban lakom, nincs cukorterheles, hacsak nincs ra indok, pl. cukorbeteg a csaladban.

A fejlett orszagpkban reges reg nincsenek ezek a maradi dolgok. Csak azert irom, tudd, hogy semmi nem fog tortenni, ha nem csinalod meg, ennyi.


Magyarorszagon nem valtoztattak semmit a protokollokon fel evszazada, az elmaradott orszagok koze tartozik. En hagynam a fenebe.

Ilyen a BCG oltas is. Reges reg nincs a fejlett orszagokban, kizarolag Romania , Bulgaria es tarsai.

2023. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány kérdést írsz még ki? Hagyd a picsába. Vegyél egy vércukormérőt és mérjed a cukrod, ennyi.
2023. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy akkor mi van ha te megtagadod? Elveszik a gyereket, vagy megbüntetnek? Vagy mi ez? Én megcsináltam terhesen covidosan, utána derült ki hogy covidos vagyok. Azthittem meghalok, erre mégegyszer meg kellett csinálni mert hogy betegen fals értékeket mutat. Nem lettem cukros, de kicsit úgy voltam h na anyátok. És amúgy semmi értelme....
2023. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Rendes kaját miért nem lehet enni?

Én azt ettem legutóbb.


Csináltasd meg magánban.

2023. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!