Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a magzatnak, hogy ha én...

Árt a magzatnak, hogy ha én krimit, thrillert olvasok?

Figyelt kérdés

Imádok olvasni, de nem épp romantikus könyveket.

Most kaptam egy kedves ismerőstől egy " lecseszést", hogy amíg terhes vagyok nem olvashatok pszichológiai thrillert, illetve "gyilkolós" könyveket.

Olyan szinten hangoztatta az igazát, hogy csak néztem.

De engem a könyv megnyugtat, kikapcsol.

Azt mondta, hogy majd emiatt pszichopata lesz a gyerekem.

Én csak pilláztam, mert nem gondolnám, hogy habos babos szirupos könyveket kellene olvasnom. Illetve, hogy ez bármilyen hatással lenne a magzatra.

Nyilván ha megszületik, és később szeretni fog olvasni, a korának megfelelő könyveket kap, illetve ennek megfelelő filmet/mesét nézhet mértékkel.

Zavar, hogy még csak 17 hetes vagyok, de már kapom a kioktatást. Persze nem hagytam magam, de veszekedni sem szeretek. Nekem ez a véleményem, neki az, elfogadom. Csak a stílus, a kioktatás, és fél óráig bizonygatta, hogy már most rossz anya vagyok.

Most rosszat teszek mert olvasok?

Most pl holokauszt témájú könyvnek álltam neki.



2023. szept. 18. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Semmi köze az okvasásnak a babáhiz :D elég hülye aki ezt mondta nem sok ész süt benne
2023. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
teljesen komolyan kérdezem, mi értelme a kérdésnek. Ha felmerül benned, hogy igaza lehet, te se vagy okosabb nála. Ha tudod, hogy nincs igaza, akkor meg minek kérdezed?
2023. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

No jó, végem van.

Én csak ilyen típusú kumyveket olvasok.mindig.vagy meg misztikusat.

Terhesség alatt sem volt másképp.megis mit mondott?miért ne olvass ilyeneket?

2023. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Aha megvan a szövegben.

Pszichopata lesz a gyereked.

És ezt mégis hogy gondolja?

Ataramlik a szöveg a te agyadbol a baba ágyába?vagy mi?

3

2023. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2. Igazából azért kérdeztem, mert ez nem az első kioktatás, nem pont tőle, hanem mindenki szereti megmondani, hogy hogyan legyek várandós. Mit egyek, mit csináljak, hogyan gondolkodjak.

Eszembe sem jutott, hogy árthat, hiszen én sem lettem pszicho, csak nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket. Úgy értem, hogy én soha nem szerettem bizonygatni az igazam. Valaki így gondolkodik, valaki úgy. De ha nem vevő a másik rá, ne erőltessük rá a mi dolgainkat.


Ő spirituális szemléletű. Minden ilyenben hisz. Azt gondolja, hogy ha valaki megnéz egy ilyen filmet, elolvas egy könyvet, annak a lelkével gondok vannak. Ezt az oldalát nem ismertem, mert tudja, hogy én a hideg racionális vagyok.


Pl. Szinte sokkot kapott amikor mondtam neki, hogy ha tv-t nézek, az az ID Discovery.


Ki írni a kérdést megdöbbenésemben írtam 😅

Hátha vannak sorstársak, akiknek a legalapabb dolgokba is bele akartak szólni, véleményüket rá erőszakolni.

Azért is megkaptam már a magamét, mert nem akarok kismama fotózást, és a gyerekről képeket sem rakhat ki senki facebookra.

Mintha mindenki teljesen átfordult volna körülöttem.

2023. szept. 18. 17:10
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Én is ismerek ilyen embereket, de ezek nagyon durvák…

Nem lesz baja a gyerekednek, EU hülyeség.

2023. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a nőben mi a kedves? Nem spirituális szemléletű, hanem értelmi fogyatékos! Örökre kerülendő! Mért hagyod mérgezni magad? A gyereknevelésbe is bele fog ugatni, ha nem irtod ki az életedből 100%-ig!
2023. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen ismerősöm, annyira spiri, hogy semmi számára negatív energiával rendelkező dolgot nem enged az életébe.

Ehhez képest a gyereke olyan refluxos volt, hogy többször rohammemtő jött érte, mert félrenyelte a gyomortartalmat.


Kérdező, tojd le az ilyen ostobákat. Ez a legjobb ellenük.

2023. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki nagyon okos lesz,amikor valaki terhes. Mindenki ért hozzá, főleg, ha van gyereke. Mindenki meg akarja mondani a tutit.


Nekem anyós jött azzal, hogy egy héten egy üveg citromlevet magában igyak meg, mert az tele van c vitaminnal... hogy lyukat éget a gyomromba, kit érdekel...


Más azzal jött, nehogy túl sokat mosakodjak, mert nem lesz immunrendszere a babának...


Tesóm anno megkapta, hogy ne nézzen rá kancsal emberre, mert kancsal lesz a gyerek...


Én igyekszem mindenkit leállítani, hogy beszélje ezt meg mással, mert engem nem érdekelnek a hiedelmei és a babonái.

2023. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!