Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok? 6+1...

Mik a tapasztalatok? 6+1 napos vagyok, ma voltam UH-n és 7,6mm-es üres petezsákot láttak. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban ugyan 31 napos volt a ciklusom, de azért nagyon izgulok.. volt már két misseb ab-m. Valaki aki hasonlóan volt és babás maradt? Köszi előre is!

2023. szept. 26. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
6+1 napon az üres petezsák semmi jót nem jelent. Nálam 6+2-nél szívhang volt már. Mikor kell visszamenned?
2023. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hétfőn kell visszamennem, még nyugtatott az orvos, hogy lehet hogy később fogant de nagyon parázok. :(
2023. szept. 26. 19:18
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Minek kell ennyire korán orvoshoz menni? Ezzel van tele az egész kategória. Minden egyes nap el van mondva, hogy baromira felesleges, mert ha már csak pár napot is csúszorr az ovuláció, nem is 6+1 hetes vagy, hanem mondjuk csak 5+4. Nagyon nem mindegy. Miért nem lehet kivárni azt a 3 hetet az elmaradz menzesztől, és akkor tök egyértelmű a dolog?

Tudom, ilyenkor jön az, hogy "mert volt már missed ab-om". És? A korai ultrahang nem véd meg tőle, attól még ez is lehet missed ab, hogy 6 hetesen orvoshoz rohansz.

Mivel tök kicsi a petezsák is, simán lehet, hogy később fogant, azért nem látszik benne még semmi. Majd kiderül.

2023. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mikor lett + a teszted, ha közel két hete az, akkor nincs sok remény, de ha később akkor később is fogant
2023. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14-én csináltam először, délutáni halvány pozi volt.
2023. szept. 26. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Na, pont ezért nem rohangálunk idő elött dokihoz....


Egyébként..

Nekem azt mondta a doki, hogy 10mm-es petezsákban már látni kell szikhólyagot minimum, de igazából már embriót is. Mivel neked 7.6mm, igy még belefér, lehet késöbb fogant.


Nekem 18mm-es petezsák maradt üresen, arra azt mondta a doki, hogy 4-5 hetesnek felel meg.


Szóval vagy valóban késöbb fogant, vagy ez ennyi. Majd az idő eldönti, okosabbat mi sem tudunk mondani ennél.

2023. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha esetleg bárki olvasná, a sztori vége egy újabb misseb ab. Sajnos kisebb lett a petezsák és valami kis szikhólyagot láttak benne, de mivel kisebb is lett, és nagyon el van maradva, sajnos műtét.
2023. okt. 2. 18:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Kitartást neked.
2023. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves #8 :)
2023. okt. 3. 17:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező? Lelkileg hogy lehet ezen túllenni? Nekem júniusban volt egy missed abom, most 6 hetes vagyok de megint barnáztam, ma már pirosas-barnás volt, pedig szedem a progeszteront.

Ügyeleten megnéztek, embrió még nem volt. Azt mondták, ez még bármi lehet, de teljesen magam alatt vagyok, nem tudom hogy fogom túlélni, ha ez a pici sem marad velünk. Szoptatom is még a 20 hónaposom, és csak arra tudok gondolni hogy amiatt van az egész. :(

nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!