Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalt a baba vagy rosszul...

Elhalt a baba vagy rosszul vizsgáltak meg?

Figyelt kérdés

Kint vagyok Lengyelországban, most költöznék ki a barátomhoz. Csütörtökön voltunk orvosnál, aki azt mondta, hogy a baba 7 hetes, 9mm-es, a szivhangot nem halljuk, de a gép kimutatta, hogy van neki és el a baba. Ma viszont fájt a hasam, picit véreztem is, és bementünk a kórházba ahol megvizsgáltak. Azt mondta ott a doktornő, hogy az embrió 6 hetes, semmi jele annak, hogy verne a szíve, és 2-3 napot várhatunk de abortusz kell.

Most ilyenkor mit csináljak? Mihez kezdjek? Teljesen tanácstalan vagyok, nemtudom, hogy akkor most melyik orvos tévedett. Terhes tüneteim vannak: Fehér krémes folyás, hányinger, émelygés és néha menstruációs görcsök. Ezek már kb 3 hete tartanak


2023. okt. 9. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy látott csütörtökön az orvos szívcső pulzálást és sajnos könnyedén lehet, hogy utána valamikor le is állt a fejlődés. 2-3 nap múlva újra meg fognak vizsgálni, ha akkor sincs semmi, akkor műtét (hacsak be nem indul a vetélés magától). Sajnálom.
2023. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet inkább megnézetném magam egy magyar orvossal itthon.
2023. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Másik orvossal nézesd meg, magad. Külföldön teljesen más a terhes gondozás, mint Magyarországon. Mised ab ha magától, nem vetelsz el. Olvasni olyant, hogy halottnak hitt magzatot, később egészségesen élve találtak az anya méhben
2023. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
várj még 2 hetet. Nekem 8. héten látták a szívhangot, amúgy 6+2-n még csak szikhólyag volt, engem is kaparni akartak, de most 1 éves a lányom. Felesleges aggódni még, szerintem várd meg a 8-9 hetet, mert lehet a beágyazódás később történt
2023. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Keress ottani magyar orvost.
2023. okt. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Lengyel az egy drogos allja nepseg meg lentebb van mo-nal, szinte romania igy en az ottani orvosokba se biznek nagyon
2023. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam másik orvosnál, aki megvizsgált és azt mondta, hogy szívpulzálás nem észlelhető, viszont a baba mérete 12mm, a méhem is nagyobbodott, megfelelő méretű. Most 7 hetes 3 napos a pici. Viszont tegnap a másik doktornő azt írta a papírra, hogy a baba mérete 8 mm-es és csak most lett 6hetes... ez kicsit összezavart, de biztos hogy várok még vele, hátha ha csak később lesz neki
2023. okt. 10. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj de ez nem lesz egészséges.

6+1 naposan voltam uhon 2mm volt és szívcsőpulzálás látható.

8-12mm nél már nagyon kéne dobogni annak a pici szívnek. Ha késöbb fogant volna csak a mérete lenne kisebb decakkor is pulzálna!

2023. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél először pozitívat?
2023. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeptember 25. 27.-en voltam orvosnál, és azt mondta, hogy 5 hetes
2023. okt. 10. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!