Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van 2 méhlepény?

Miért van 2 méhlepény?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy 2 baba volt? Az 5. héten pecsételtem, és 4 hétig hematómám volt, aztán felszívódott. A babával minden rendben, egészséges. A 28. héten pedig kiderült, hogy 2 méhlepény van. Valakivel volt hasonló?
2023. okt. 13. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azta, és mindegyik keringet, vagy hogyan? Egy baba használja mindkettőt vagy csakúgy ott van? Bocsi hogy nem válaszolok de ez érdekes..
2023. okt. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha jól értettem, csak úgy ott van😃 azt mondta, abból a szempontból lényeges, hogy szüléskor meg kell várni míg mind a 2 megszületik, nehogy egy bent maradjon… meg hát peches is vagyok, mert az egyik hátsó fali, az amelyiket a baba használja, a másik meg első fali. 34. hétben járok, van hogy olyan intenzíven érzem a baba mozgását, hogy reflexből a lábaimat is felhúzom, kívülről meg nem látszik semmi, vagy alig :D
2023. okt. 14. 06:28
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Az melléklepény, nem egy másik lepény….
2023. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hármas válaszoló igaza van. Minden terhesség ikernek indul, mire a nő tesztel addigra 1 baba marad.
2023. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4, ezt a hatalmas baromságot honnan vetted?
2023. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!