Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vas szedése úgy, hogy a...

Vas szedése úgy, hogy a védőnő szerint nem kell?

Figyelt kérdés
Elég alacsony,de még nem súlyos az értéke a vasnak a második trimeszterben. Én szednék valami vény nélkül kapható készítményt, de a védőnő szerint nem kell szedni. Viszont mindenhol azt olvasom, hogy már az elejétől érdemes szedni. Most akkor kell vagy nem még? Ti szedtetek a második trimeszterben?
2023. okt. 28. 21:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10!


2es vagyok. Én írtam,hogy a védőnő nem orvos.


Én NEM írtam olyat,hogy szedje! Sőt.

2023. okt. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első trimeszterben még jó volt a vasam annak ellenére hogy alig tudtam valamit bevenni mert hánytam és nagyon rosszul voltam. Ekkor csak a femibion 1-et szedtem, mikor tudtam. A nődoki szerint nem kell semmi mást szedni, elég a terhes vitamin.

De a védőnő meg az orvos is állandóan beszólt a femibionra hogy drága vegyek olcsóbbat. Utána átálltam a dm terhes vitaminra, és olyat zuhant a vasam mint a fene. Na akkor már mondták hogy szedjek vasat bármilyen jó. Nem tudtam bevenni, rosszul voltam az ízétől, öklendeztem mindegyiktől. Végére vérszegény lettem, a szoptatás alatt vényköteles vasakat kellett szednem mert ájuldoztam, szédültem. Azóta nem voltam kontrollon de még mindig néha szédülök...

Én azt javaslom szedj ha tudsz mindenképp. Utólag sokkal rosszabb visszaállítani.

2023. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10es, elvileg nem adhat tanácsot hogy szedjen vagy ne. Én enm nézem le tudom hogy rengeteget kell tanulniuk a főiskolan , csak így kb minek..én annyit kerdeztem az enyemtol hogy a savamra mit szedjek, mivel nem jott be az egxel kicsit, meg almat meg mittudomenmit tanacsok..ő nem mondhat semmit, kerdezzem a dokit. Igen, biztos ezert dokihoz megyek, egy honapot meg nem akartam várni..szóval maradt a google. Előbb utóbb úgyis kell vas, ártani nem fog. Nálam is nagyon sokáig jó volt, aztan hirtelen változott a helyzet..de nyilván azt csinál a kerdező amit akar
2023. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!