Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom nem akarja a gyereket....

A párom nem akarja a gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 napja késett a menstruàcióm. Nem vagyunk együtt rég óta. Tegnap pozitívat teszteltem. Sajnos a párom 9 hónapot börtönben volt adócsalás miatt. Neki az előző kapcsolatából van egy kislánya. Én szívem szerint megtartanám a babát, de ő az abortusz mellett szeretne dönteni, mert azt mondja egy gyerekkel boldogtalanná tenném. Nagyon jó ember azok ellenére, hogy hibázott. Nem tudom mit tegyek.

2023. okt. 30. 14:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Tartsd meg és neveld fel egyedül. Kétlem, hogy véletlen jött össze.
2023. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Ha szeretnél egyedülálló anya lenni, akinek egy ex(?)-bűnöző az apja, aki majd cs*szik neked gyerektartást fizetni, akkor hajrá!


Amúgy szerintem kamukérdés. De ha komolyan gondolod: abortusz. És máskor védekezz.

(Amúgy ha rég nem vagytok együtt, miért szexeltetek pár hete?)

2023. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
2, mert még írni sem tud. Valószínűleg azt akarta mondani, hogy "nem olyan régóta vagyunk együtt".
2023. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Tisztáztázok, hogy ki hogy áll a gyerek kérdéssel? Gondolom védekezés mellett csúszott be...
2023. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Sajnos gyógyszer allergiám lett, le kellett állnom a gyógyszerrel. Neharagudjatok, hogy egy mondatot helytelenül írtam kétségbe vagyok esve. A másik gyerekét imádja szereti. Nem kellene egyből a támadás..
2023. okt. 30. 15:07
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

És ha leálltál a gyógyszerrel, akkor miért nem használtatok más fogamzásgátlót? Naaaaa mindegy…

Ha fel tudod nevelni egyedül, segítség nélkül akkor tartsd meg, ha pedig nem, akkor abortusz. Ennek a kapcsoltnak már úgyis lőttek. Ha megtartod akkor a faszid lép le, ha elveteted, akkor meg te gyűlölöd meg. Lehet nem is baj, legalább lesz lehetőséged egy tisztességes párt találni.

2023. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ezt írjatok, hogy nem kell a támadás, viszont nem ártana előbb gondolkodni. Friss kapcsolatba semmiképp sem vallalnek gyereket, pláne ha azt sem tudom a másik fél szeretne -e.

Ha nem biztos a fogamzásgátlás kiegészítő védekezés kell, ennyi lenne, meg egy kis ész.

2023. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem lépne le, félreértés, csak nem lenne boldog.
2023. okt. 30. 15:15
 9/28 anonim ***** válasza:
98%

"Nem lépne le, félreértés, csak nem lenne boldog."


Jaj de naív vagy. Szerinted fel fog nevelni egy olyan gyereket, akit nem akar?

2023. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem támadás, tények. Tök mind1, hogy miért nem szedtél gyógyszert, nem védekeztetek, szóval nem értem, mire ez a nagy csodálkozás, meg kétségbeesés.

Ne legyenek illuzióid, a pasi le fog lépni. Döntsd el, hogy abortusz vagy neveled egyedül. Ebből lehet választani.

#1

2023. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!