Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom nem akarja a gyereket....

A párom nem akarja a gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 napja késett a menstruàcióm. Nem vagyunk együtt rég óta. Tegnap pozitívat teszteltem. Sajnos a párom 9 hónapot börtönben volt adócsalás miatt. Neki az előző kapcsolatából van egy kislánya. Én szívem szerint megtartanám a babát, de ő az abortusz mellett szeretne dönteni, mert azt mondja egy gyerekkel boldogtalanná tenném. Nagyon jó ember azok ellenére, hogy hibázott. Nem tudom mit tegyek.

2023. okt. 30. 14:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Eleve sántít a dolog. Te szeretnél gyereket ő pedig nem? Miért maradnál egy ilyen emberrel aki aztakarja hogy vetesd el mert már van egy lánya. Ha szeretnéd neveld fel egyedül de én nem maradnék egy ilyen emberrel :O vagyis ennek jövője nincs, vele nem lesz ha te szeretnél családot gyerekekkel ő pedig nem.
2023. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

Orrba szájba dugni aztán ha jön a gyerek az már baj...

Egyikotoknek sincs esze.

2023. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

Abban a valóságban válaszolok a kérdésedre amiben élsz.

Szerinted van jövője úgy egy családnak hogy apuka nem boldog(=boldogtalan) élete végéig, mert anya nem vetette el a gyereket? De azért nem lép le valamiért, csak megkeseríti a gyerek gyerekkorát, a párkapcsolatot szétmérgezi stb.

Sajnos nincs olyan opció hogy a gyereket is megtartod és a párkapcsolat se sérül.

De leendő anyaként a majdani gyerek érdekeit érdemes nézni. Én a helyedben ha nem tudnám egyedül felnevelni akkor abortusz, de ezt a kapcsolatot nem erőltetném sehogyse. És a gyereknek se kell börtönviselt apa kép, nehéz ezzel élni hidd el.

2023. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%
Adócsalás miatt volt börtönben, nem azért mert gyilkos, szóval kicsit erősa bűnöző apa kép. Amúgy ha akarod vállald egyedül,de úgy hogy a nevére se vegye a gyereket,
2023. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%

Hasonló a sztorim, viszont az én exem már a kapcsolatunk elején mondogatta, hogy lesz közös gyerekünk, sőt, egy nem tervezett terhességgel kezdtünk (aminek vetélés lett a vége, de nyilvàn tudta, hogy megtartottam volna). Utána továbbra sem védekeztünk, èn úgy gondoltam, hogy akarja a babát, vagy legalábbis nem zavarja, ha összejön... hát mint kiderült, nem akarta, véget is ért a kapcsolat.

Megtartottam a gyermeket, és egy pillanatig nem bántam meg. Imádom a babát és az anyaságot is, de ez nyilván nem lenne így, ha mondjuk anyagi problémáim lennének, szerintem itt az a kulcs, hogy boldogulsz-e egyedül, mind anyagilag, mind a baba ellátásával. Én semmi segítséget nem kapok az apukától, de így is állapodtunk meg, nincs is rá szükségem szerencsére, remélem ez nem is fog változni.

Nagyon nehéz döntés, és minden eset egyedi, azért mert nekem bejött, még lehet neked nem fog, és attól, hogy van, aki megbánta, lehet te életed legjobb döntésének tartanád.

Nyilván szèp lenne, ha megtartanàd vagy a pároddal, vagy akár egyedül, de ha nem adottak a lehetőségek, akkor be kell làtni, ha ennek nincs most itt az ideje.

(De a pasival csak akkor maradnék, ha nem vàgynèk soha gyerekre, egyéb esetben nem pazarolnàm rá az idömet, hiába olyan jó ember...).

2023. okt. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
77%

#14


Te nem vagy tisztában a bűnöző jelentésével vagy a morális értékrended torz, ha azt hiszed, csak az bűnöző, aki embert öl.

2023. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 AlexandraL22 ***** válasza:
42%
Aki nem akar gyereket az nem élvez beléd ilyen egyszerű a biológia.
2023. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
18%

16


szerintem az adócsalás nem pokoli bűn. az értékrendem meg köszönöm jól érzi magát.

2023. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%

#18


Aha, látszik. Ahogy az is, fogalmad sincs, hogy a befizetett adóból működik az ország. Aki pedig nem teszi bele, amit bele kell, az lop a közösből.

2023. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%
19. A kisember ne lopjon, de az nem baj ha azok szanaszét lopják akik a közelébe férnek. Ez a baj ma, hogy annyi adót kell fizetni hogy visszalehet sírni a jobbágykort, de amúgy juttatás az semmi... Sajnálom hogy nem megy át minden fejbe.
2023. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!