Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy álltok, a következő...

Hogy álltok, a következő gyerek kérdéssel?

Figyelt kérdés
Szeretnék, még egy babát " ez volt a téma, ma a TV2 tényekben.

2023. okt. 30. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az elsőt várjuk.Szeretnénk egy másodikat is és megis állunk, kettőt szeretnénk.
2023. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kettő van, nem tervezünk harmadikat, ennyi gyerekre rendezkedtünk be.
2023. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
babyboom annyi helyen látom hogy írsz,nálatok mi a helyzet pontosan? mert olyan félinformációkból próbálom összerakni de homályos hogy mi a gyerek problémája.
2023. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%
3 van, nagyon vágyom még egy babára, de sajnos ésszel be kell látnom,hogy nem lehet. 3 császáron vagyok túl, nem biztos hogy mernék kockáztatni valamint anyagilag is így vagyunk jól. Házban és autóban is így férünk el. Nagyon nehéz elfogadnom, hogy többé nem babázhatok.
2023. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 babyboom567 ***** válasza:

13-as válaszoló

Idegrendszeri éretlenség,beszédfogyaték,autisztikus viselkedések(a spektrum legalján biztos van,de amíg csak lehet nem tesznek rá kódot a szakember szerint sem,mert fejlődik,fejleszthető,minden terápiára jól reagál.Ha kódot kapna azzal egy csomó lehetőséget elveszít a tanulásban),adhd,tanulási és viselkedészavar,súlyos szenzoros szorongásos evészavar,inzulinfüggő diabetesz+cöliákia.

A fejlesztések,vitaminok,táplálékkiegészítők,gluténmentes,cukormentes étkezés egy vagyon.Éjjel is 2 óránként kell mérni a cukrát,minden ételt itthon kell készítenem,nem ugorhatok be sehova egy kifliért,nem ehet összevissza,csak a diabos diéta szerint,máshol nem ehet meg kb semmit,csak amit viszünk,nehogy keresztszennyeződés legyen gluténnal.

Aztán itthoni fejlesztések, tanulások,torna.Szóval nekem nem fér bele még egy gyerek.

2023. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kettő van, nem lesz több. Én 34 vagyok, férjem 37, nem vagyunk még vészesen öregek, de megbeszéltük, hogy 40 évesen már egyikünk sem akar kakis pelenkát cserélgetni. Plusz se a lakás, se az autó nem lenne elég nagy még egy gyerekkel, szó szerint mindent le kéne cserélni.

Meg nem is igazán vágyom rá. Néha elfog a nosztalgia, a cuki kis ruhácskák, a babaillat, ahogy evés után elaludtak a vállamon, látni ahogy fejlődnek, ügyesednek, kinyílik nekik a világ, stb...ezt mindet imádtam, de összességében nem csinálnám még egyszer végig, még úgy sem, hogy mindketten problémamentes, egészséges gyerekek, és babaként sem mondanám hogy különösebben nehéz lett volna velük. Örülök, hogy már nagyobbacskák, és könnyebb minden. 7 éves (másodikos) fiú, 3 éves (kiscsoportos) kislány.

2023. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1-nél megállunk.

Néha eljátszom a gondolattal, de rájövök hamar hogy semmilyen szempontból nem bírnám. Se anyagi, se egészségügyi, se mentálisan.

2023. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2 van, még kicsik, én azt szoktam mondani, hogy majd ha kialudtuk magunkat, eldöntjük. A férjem inkább itt megállna, én hajlanék egy harmadikra, de már nem vagyunk annyira fiatalok.
2023. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!