Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tabu még a gyerekek, és...

Tabu még a gyerekek, és unokák előtt is a vetélés, missed ab, halva szülés?

Figyelt kérdés

nov. 11. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ki hogy neveli. Sztem nem kéne tabunak lennie. Ez is az élet része.
nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemem volt. Nekem nem volt tabu. Ahogy arról is tudtam, mikor anyám elvetélt.
nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 9 éves,7 éves volt mikor missed abom volt.

Tudta,hogy meghalt a baba és ki kellett operálni.

nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tudom manapság mit vannak ezen úgy oda, hogy tabudöntögetés, meg stb. Soha nem azért nem beszéltek erről, mert szégyen volt, meg nem szabadott. Egyszerűen leginkább akivel ez történik az nem akart, tudott, a környezete meg azért nem hozta fel, mert nem akarta feltépni neki a sebeket. Most meg úgy van előadva, hogy jaj valamelyik celeb felvállalta a vetélését és akkor milyen bátor, mert megmutatja, hogy nem szégyen a vetélés. Ki mondta, hogy az? Soha nem azért nem csámcsogtak rajta, mert szégyen lett volna. Azt meg mindenki maga tudja, hogy a gyereke milyen értelmi szinten van, mit és hogy lehet vele megbeszélni, mit ért meg, mi az, ami felesleges félelmeket kelthet benne.
nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ennek az egész gyerekvállalás kérdéskörnek csak a habosbabos oldala elfogadott és nyíltan kommunikálható. Minden más mélységesen kerülendő. Nyilván kivételek vannak szűk körben, mint látszik, de ez a kisebbség.
nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A környezetemben már 30 éve sem volt tabu. Nem ovisként, de később mondta anyu, hogy neki is volt vetélése, a szomszédnak több is, egy másik szomszédnak szintén. Nála később még azt is megtudtam, hogy amikor végre sikerült, akkor fejlődési rendellenesség miatt életképtelen lett volna, így idő előtt beindították a szülést. Lány vagyok, a fiúknak nem tudom, mennyit mondtak el ezekből. Én sem mondom el fűnek-fának, hogy nálam mi volt (csak itt, név nélkül :D), de amikor már tudtam beszélni róla, akkor a szűkebb környezetemben sokakkal szóba került.
nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!