Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétig szeretkeztetek...

Hanyadik hétig szeretkeztetek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bocsi a kényes téma miatt.

Mi heti 1x vagyunk kb. együtt. Sokszor álmodom róla, jól is esne, viszont este mire odajutunk elmegy a kedvem, mert ha vízszintesbe helyezkedem nekem mindig nagyon extrémen mozog már a baba és nagyooon nyomja a méhemet.


Pedig csak 25 hetes vagyok és ez csak rosszabb lesz.:(



2023. nov. 21. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk a férjem nem akarta kb 32-33. Héttől

Addig semmi baja nem volt vele, sőt ő akarta, de onnantól kezdve nem akarta.

És most neki szív fajdalma, hogy két gyerek mellett nem állok napi készen rá, hanem csak havonta

2023. nov. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Kb. addig amíg meg nem tudtuk, hogy terhes vagyok. Egyik terhességemnél se szexeltünk, nem esett jól.

Kíméljetek az "így majd elhagy, megcsal" dumától, jó? :) Nem állat. Remek apa, férj 17 éve.

2023. nov. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Terhesség alatt végig sosem nyúlt hozzám, féltette a babát és engem. Szülés után újra ugyanúgy együtt voltunk mint előtte. Én ezt fogtam ki :D
2023. nov. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi még a 37.héten is készültünk rá. Alig vártuk hogy a nagy aludjon ,de közben elfolyt a magzatvíz.
2023. nov. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Hát ne helyezkedj vízszintesbe...
2023. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Hát nem tudom egyik ismerősöm már 32 hetes és neki már olyan nagy hasa van, hogy én nem tudom, ha én már most ilyen nyomást érzek, szerintem kellemetlen lenne.

Nekem fura ez a nyomás érzés. :)

2023. nov. 22. 07:12
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem hematóma miatt vérzésem volt a hatodik héten, a 16. hétig teljesen eltiltás volt, a doki mondta, hogy részemről semmi, ne legyen orgazmusom sem.

Aztán ahogy szervült a hematóma, szabad lett a pálya, de mivel továbbra is kell progeszteront pótolnom, a sivatag hozzám képest amatőr kezdő. Próbálkozunk, de nem igazán kényelmes nekem semmi sem. Egyébként meg nyilván kicsit feszültebbek is vagyunk mindketten, nem tudjuk elengedni magunkat, hiszen majdnem elveszítettük ezt a kicsit. Nem mondom, hogy nem hiányzik, de ki lehet bírni azért. Ami nem behatolással jár, azzal azért elvagyunk.

Én most 25 hetes vagyok, a pocak miatt persze már más helyzetek jöhetnek szóba mint régen, próbálkozzatok, hogy mi jön be. De ha nagyon nem megy, ne erőltesd. Aki emiatt elhagy/lelép/megcsal, annak ki kell adni az útját. Nem vagyunk ostoba ösztönlények.

2023. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Derjaderja ***** válasza:
41%

Mi próbálkoztunk 43.héten szülésindítani ezzel a módszerrel... az kihívás volt, de egyébként nekem inkább a libidó hiányzott az első terhesség elején, a harmadik trimeszterben pedig fulladtam.

Második terhesség sokkal könnyebb volt, nem volt baj a libidómmal (mondtam is az elejétől hogy ez a baba tuti fiú lesz).

Összességében semmi extra. Páromnak sem volt idegen a dolog.

Sokkal nehezebb volt mindkétszer a nagyonszoptatós hónapokban.

2023. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A 41. héten is voltunk együtt többször is. 😄
2023. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egész terhesség alatt, 38+2 , ma is voltunk együtt:)
2023. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!