Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás lenne?

Magzatmozgás lenne?

Figyelt kérdés

Három napja pukkadozást érzek, ha nyugodtan lefekszem a hátamra, néha izomrángás szerűt. Az éjjel mikor megfordultam a hasamra erősebb izomrángást, kaparászást. Néha csak olyan gyenge, mint egy kósza puki, ami nem jön ki és csak egyetlen helyen pukkan bent xd Először azt hittem bélmozgás, de soha nem volt még ennyi és ilyen érezhető. Ez valahogy más. Főleg középen vagy bal oldalon van ( hátsófali, balboldali tapadás- ez tegnap állt össze és jutott eszembe az infó). 13-14 hetes vagyok. Méretek alapján 14+1 hétfőn, akkor voltunk UH-n.

Lehet ez a baba? 🥰



dec. 1. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Még nagyon korai hogy érezd elvileg de szerintem.semmi se lehetetlen.

A leírtak alapján szerintem a baba lubickolt :)

dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 18. hét körül sejtettem, hogy a fiam lehet, de akkor ugye még új volt az az érzés. Csak később tudatosult bennem, hogy naaa tényleg magzatmozgás volt.

Most a másodiknál már 15-16. hét körül biztosra tudtam, így hogy tapasztaltabb lettem. Szóval szerintem igen, érezheted simán.

dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót éreztem, de hogy az a baba volt-e nem tudom. Szép lassan viszont teljesen egyértelmű lett, mi történik. Légy türelmes, az is nagyon fog tetszeni, amikor már biztosan lehet tudnod, hogy ő az. ❤️
dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!