Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfàztam? Vagy fertőzés? Men...

Felfàztam? Vagy fertőzés? Menjek december 20 előtt orvoshoz?(akkora van időpontom)

Figyelt kérdés
Két hete együtt voltunk a férjemmel,oràl(én csináltam neki, gondolom a nyàlam nem tetszett a testemnek)után rakta be. Azóta citromsárga folyásom van,nem változik, első pár napban erős hagyma szagú volt.Azóta nem. Ma reggel óta nyilal alul a petefészkemnél mindkét oldalt. Plusz a betéten volt most egy pici vérszerű folt. 5,5 hónapos vagyok. X-epil intimoval fürdök.

#fertőzés #folyás #Has nyilalàs
dec. 6. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hete ezen gondolkozol? Az szép. Eleinte büdös volt, azt írtad, ami sose normális. Nem terhesen is mindenkinek orvoshoz menne, te meg terhesen vársz egy hónapot 🤦🏽‍♀️
dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minél előbb menj el orvoshoz!!!
dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De úgyse adhat rá semmit, csak gombàra,ez nem az!
dec. 6. 19:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De adhat rá… de mivel te jobban tudod, akkor ne menj. A felszálló fertőzés vetélést okozhat. Nyilván ez elég kirívó eset, de előfordul.
dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne adhatna már!🤦🏽‍♀️ Felszálló fertőzés milliószor veszélyesebb, mint bármelyik gyógyszer, mivel magzatelhalást okozhat.

#1

dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm azt hittem csak gombàra adnak valamit.akkor elmegyek dokihoz
dec. 6. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sárga folyás normális is lehet terhesség alatt nekem végig volt.

A bűzös viszont már valami fertőzésre utal, úgyhogy megnézetném mielőbb.

dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már nem büdös,de szúrkàl a hasam, már fáj is,holnap reggel megyek dokihoz
dec. 6. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál, kérdező? Mit mondtak? Kaptál kezelést?
dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam,persze elmentem.. hüvelykúpot írt fel a közepes folyàsra,letelt a kúra,de maradt a régi...vizelet vizsgálatot kért most hétfőre,szerinte húgyúti bajom van. Plusz azt mondta váltsak magnéziumot.. azóta nem is szúrkàl a hasam.
dec. 15. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!