Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyereket szeretnék, de visszat...

Gyereket szeretnék, de visszatérő felfázásom van, ki tudok hordani így egészséges babát?

Figyelt kérdés
Eddig antibiotikumot szedtem de, de mindig visszajött.:( Terhesség alatt nem is szedhetek. Volt valaki, akinek terhessége ideje alatt volt felfázása? Ez bakteriális fertőzés, nálam e coli okozza, és félek így babát vállalni. Nem lutrizhatok, hogy vagy előjön, vagy nem.:(((
2010. okt. 21. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ezt beszéld meg egy szakorvossal. Vagy egy urológussal, aki eddig is kezelt, vagy egy nőgyógyásszal. Biztos, hogy van valami megoldás! :) Nem kell ennyire elkenődni! Kitartást!
2010. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

kismedencei gyulladást okoz-hat- a felfázás.

emiatt veszélyes.


háziorvos aztán kapsz beutalót az urulógiára.

2010. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Voltam már 4-szer urulógusnál, de ez a vén doki semmit nem mond, csak a gyógyszereket írogatja. Elmegyek mindenképpen egy magán urulógushoz, és persze a nődokimhoz is. Decemberre tervezek teherbe esni, remélem egészségesen sikerül!:) De a gondom az, hogy mindig együttlétek után jön elő, már 3 hó alatt 4-edjére.:( Mindenesetre köszönöm nektek, megpróbálok pozitív maradni. Jó egészséget mindenkinek!
2010. okt. 21. 15:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig együttlétek után jön elő, akkor biztos, hogy ez felfázás? Nem lehet, hogy "ping-pongoztok" valamivel? A párod volt már dokinál?
2010. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

ha együttlét után jön ki a fáj hogy pisini kell érzés az nem felfázás hanem baktérium


zuhanyozzon le a partnered szeretkezés elött és figyeld meg elmúlik.

v. intim mosakodó gél is segithet.


én is szeretnék dec. babás lenni ha gondolod még irj ..


++++ gyógyulj meg!!!!

2010. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha együttlétek után jön ki, akkor valószínüleg a párodat is kezelni kellene. A húgycső befertőződhet a hüvelytől:( És meg lehetne próbálnod az Uro-vaxomot, az egy gyógyszer visszatérő húgyuti fertőzésekre, nekem is bevált. Biztosan orvosolható a problémád. Sok sikert
2010. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az utolsóknak tökéletesen igazuk van. Már csak azért is, mert a nemzőképes nők "felfázása" az esetek többségében szexuális úton adott-kapott baktériumok miatt van. Sajnos Nálad kizárt a "megkívánom a parkban, a liftben, napközben" dolog, én is azt javaslom, MINDKETTEN alaposan mosakodjatok előtte (a szülészem szerint amint igazolt a baba, utána is!). Ezt ne értsd félre, biztosan tiszták vagytok, meg minden, de hát a szerelmeskedés azért nem egy baktériummentes dolog, lássuk be. AMúgy van olyan antibiotikum, amit E. colira lehet szedni még terhesség alatt is. Úgyhogy nyugi!!! Sok sikert. (orvos.)
2010. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok! Mindjárt elsírom magam, olyan jól

esik ilyen kedves, biztató szavakat olvasni, ráadásul vadidegenektől. Már kitenyésztette az urulógus bácsi a vizeletem, e coli volt benne, nem túl nagy számban. Ez a baci bennünk van, és szex közben bemasszírozódik és könnyen eljut a húgycsőig. A doki szerint a páromat nem kell meg gyanúsítani, mert ez bennem van. (Mellesleg ismer bennünket a doki). Meglátom mi lesz, ha óvszert használunk. Rábeszéltem a férjemet, kíváncsi vagyok.:) Remélem, mielőbb elmúlik ez a rémálom, és boldogan tervezhetjük a babát. Immunerőssítő cseppeket, vitaminokat szedek. Mindenkinek a legjobbakat kívánom!

2010. okt. 21. 17:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Amit nem írtam, hogy mindketten, pláne én tisztaság mániás vagyok. Ez azt jelenti, hogy naponta 2-szer tusolok, fürdök és wc-zés után bidét használok, mert nem bírom a tisztátalanságot. Ez sajna nem erről szól, bárcsak ilyen egyszerűen meg tudnám oldani.
2010. okt. 21. 17:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont ugyanez volt a problémám, féltem, hogy elő fog jönni a terhességem alatt, de szerencsére nem jött. Mondjuk mi nem szexeltünk végig, mert veszélyeztetett voltam és megtiltotta a doki. De valószínűleg ennek köszönhetem, hogy nem jött elő a felfázás... Most van egy 11 hónapos gyönyörű kisfiam! Szóval sikerülhet, nekem sikerült..igaz, szex nélkül..
2010. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!