Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyereket szeretnék, de visszat...

Gyereket szeretnék, de visszatérő felfázásom van, ki tudok hordani így egészséges babát?

Figyelt kérdés
Eddig antibiotikumot szedtem de, de mindig visszajött.:( Terhesség alatt nem is szedhetek. Volt valaki, akinek terhessége ideje alatt volt felfázása? Ez bakteriális fertőzés, nálam e coli okozza, és félek így babát vállalni. Nem lutrizhatok, hogy vagy előjön, vagy nem.:(((
2010. okt. 21. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálam évekig ugyanez a helyzet volt, volt hogy a végén havonta 2szer is felfáztam, nálam is e colit találtak, antibiotikum antibiotikum hátán, és ezt meguntam és utánajártam, hogy gyógyszer helyett mi segíthetne, mert a sok antibiotikum szétszedte a normál bélflórákat!

Elkezdtem a tőzegáfonya kapszulát használni, ahogy éreztem hogy baj lesz bevettem belőle, és megelőzésnek is jó, ráadásul terhesség alatt is lehet szedni + sok csipkebogyó teát ittam!

Eredmény ma már egy gyönyörű 9 hónapos kisfiú, aki 5 hónap próbálkozás után fogant meg, és a terhesség alatt és azóta sem volt semmilyen panaszom, pedig én évekig szenvedtem!

Kívánom, hogy neked is sikerüljön, biztosan fog!!!!

2010. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én szintén sokáig szedtem antibiotikumot, 9 évig voltam vesés, mindíg vissaestem , és mindíg e coli volt a tenyésztés eredméyne, a szex meg csak rontott a helyzeten. Jó pár hónapig óveszerrel voltunk együtt , és nem voltam hajlandó antibiotikumot szedni tovább. Különbözö házi praktikák, teák , fürdők segítettek. Ja és nem jó a túlzott tisztálkodás sem, erre figyelj, mert a jó bacikat is kimosod(bide....)csinálj gyógy ülőfürdőt, igyál sok gyógyteát, és ha kell a lábam közé szoktam rakni melegvizes palackot, az segített elviselni az esetleges fájdalmakat, azért nem a hasamra tettem, mert ha éppen be van gyulladva a hólyag nem jó neki az állandó megleg.

Remélem meggyógyulsz.

34 km

2010. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Higgyétek el, sokat jelentetnek a szavaitok. :)
2010. okt. 22. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!