Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárga folyás terhesség alatt?

Sárga folyás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A terhesség eleje óta sárga/sárgás folyásom van, ami így a harmadik trimeszterre kicsit bővebb is lett.

Mondtam az orvosomnak, vizsgálat nélkül kaptam rá kúpot, de nagyon irritált, ezért egyeztetve a dokival, felfüggesztettem a használatát.


Engem viszont nyugtalanít, hogy sárgás, néha kimondottan sárga a folyás, ami egyébként a wc-papíron átlátszó, de ahogy megszárad a tisztaságin, sárga színe lesz.


Más is tapasztalja, hogy száradás után sárga a színe? Pár hete csináltam egy Canestest-et, bakteriális fertőzést nem mutatott ki.


Kenetvételt kéne kérnem? Esetleg tudtok ajánlani valamilyen vénynélküli készítményt?


32 hetes kismama


dec. 15. 22:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mozgás, sétálás után sokkal több a mennyisége, ha csak pihenek, alig jelentkezik.
dec. 15. 22:29
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Orvos!
dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal mondom az orvosomnak, aki azt mondja, hogy normális a folyás, de még nem vizsgált meg. Komolyabb problémákkal kellett foglalkozni és ez mindig a háttérbe szorult. De akkor kérni fogok kenetvételt.
dec. 15. 22:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem viszket, nem csíp, szagot sem érzek. Ezért reménykedtem benne, hogy másnak is van hasonló tapasztalata és csak a terhesség velejárója.
dec. 15. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nekem is végig volt. Ŕakerestem a neten,és meg is találtam hogy terhesség alatt szokott ilyen lenni. Semmi bajom , fertőzésem nem volt.
dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt mindegyik terhességnél.
dec. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sárgás.Mondjuk nemtudom hogy van e köze hozzá de nagyon sok narancslevet iszom, nyilván erös sárgásat pisilek, a tisztaságin ha megszárad a folyásom szintén sárga, wc papíron átlátszó. Nincs gond.Soha nem beszéltem erről az orvosnak, nekem alapból is sárgás folyásom volt terhesség elött is.Nincs hugyúti fertőzésem vagy hüvelyfertőzésem voltam teszten.
dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van, előzőnél is volt, semmi bajt nem okozott, orvos szerint is rendben van/volt.
dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Pont, ahogy írtátok többen is, csak a tisztaságin lesz sárga, egyébként teljesen színtelen. A harmadik trimeszterbe lépve viszont néha erősebb sárga, de a mennyisége is több lett.

Mindenesetre figyelem a tüneteket és ha lesz valamilyen diszkomfort érzés, kérek egy tenyésztést.

dec. 16. 10:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Ameddig nem csíp pisilés közben nem fáj addig biztosan nincs gond. Igen a 3.trimeszterben vagyok 34.hét és sajnos bővebb/ több folyás van.Többször cserélem a kis tisztasági betétem , de ennyi :) nem okoz nagy kellemetlenséget.
dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!