Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. Ha sokat...

30 hetes vagyok. Ha sokat vagyok talpon,megfájdul a hasam,nem elviselhetetlenül,csak érzem,hogy van. Az orvos szerint ebből lesz a koraszülés,ne csinàljak semmit. Ki hogy érzi,érezte magát a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
dec. 23. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Haha....

Koraszülés... ez semmit nem jelent.


Nekem is fájt. Egy 2 éves mellett pihenni nem tudtam. Indítottak túlhordás miatt

dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az az orvos le van maradva egy pár évtizeddel. A terhesség nem betegség és nem attól fogsz koraszülni, mert nem egész terhesség alatt az ágyban fekszel...
dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csípőmből sugárzott a hasamba, volt, hogy hazamentem a boltból és aznap már csak a wcre bírtam kimenni. Mindig mondtam, sose mondták, h koraszülés lehet. Nem is lett.
dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Miféle orvos mond ilyet? Atya gatya..

Ezek láttán , hallatán teszem össze a kezem, hogy nem Magyarországon kell szülnöm...

dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet azért mondta mert a korom miatt veszélyeztetett vagyok,most meg a vérnyomásom is magas
dec. 23. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj. Próbálj megnyugodni. Nekem is volt ilyen a 25 héttől. Persze pihentem, de nem egész nap és magnézium.Görcseim is voltak, elég intenzív. A fiam 40+1 napra született. Az orvosod meg nem normalis, hogy rémísztget téged.Minden rendben lesz. Könnyű szülés kívánok neked és kitartást!

Kellemes, meghitt Ünnepeket Mindenkinek!

dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ♥️. Kellemes,meghitt ünnepeket,boldog új évet
dec. 26. 16:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy érzed magad kedves kismama? 6-os voltam. Mindenkinek kívánok Békés, boldog, sikerekben és egészségben gazdag Új Évet! ❤️
jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia. 6 os/8 as nagyon aranyos vagy. Köszönöm szépen,jól vagyok. Néha kicsit kelemetlen,mindha már jósló fájásaim is lennének,de nagyjàból jól. Jövő hétfőn megyek orvoshoz remélem minden jó lesz addig is,meg akkor is. Boldog új évet kívànok 😘
jan. 1. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Hogy vagy? Mi újság veled?

febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!