Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek első terhességnél is...

Akiknek első terhességnél is már korán elkezd látszani a hasa (kb.10-12.héten), azoknak törvényszerűen nagyon nagy lesz a terhesség végére?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk gyengébb a hasfala, vagy rövidebb a törzse.

Nálam mindkettő fennáll, illetve a hasfalamnak csak az alsó része gyengébb, de az pont a rosszabbik eset gondolom. Felek, hogy nagyon nagy hasam lesz a végére :( 167cm/51kg vagyok



dec. 26. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is az alsó fele már elég nagy 10 hetesen, de én azt vettem észre, hogy nagyrészt a puffadás is közrejátszik, pl reggel nem olyan hatalmas, mint este
dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy volt, 20 hetesen állítólag olyan magasan volt a méhem teteje mint 24 hetesen kell lenni. Azt mondták nagy baba lesz. A végére nagyon aranyos kis hasam volt, és a fiam is 51 cm, 3200 grammal született. Tehát ő sem volt nagy😄
dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Hát, akinek 10. héten látszik az már előtte is bálna alkat volt.
dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 nem. Épp az, hogy lapos hasam volt , és 10. héten már nem. Mondjuk akik nem tudták még nem vették észre. De a 12. héttől már volt aki rákérdezett. Én akkoriban azt hittem nagy hasam van. A végén már azért érdekes volt visszanézni a képeket, csak egy kis pukli látszott.😆 167 cm magas, és 57 kg voltam akkor.

#2 voltam

dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a duciknak később kezd el látszani.
dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Annyi eltérés van , hogy én 166cm és 51.7kgval kezdtem a terhességem.

Vékonyak vagyunk, így hamar látszott a pocakom.35.hétben vagyok és nem feltétlen óriási a hasam.Azthitték hogy a 28.hétben lehetek legutobb az ismerőseim a hasamat látva. Ha te is nehézkesen híztál eddig akkor van egy jó hírem 61kg vagyok és nem látszik meg rajtam a +10kg.Sikerült híznom, de nem látszik meg sajnos :(

dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Annyi, hogy mivel vékony vagy, így hamar meglátszik a pocakod.De nem lesz nagy szerintem.Nekem sem az. #6
dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Én soványan, sportos testalkattal estem teherbe, 12 hetesen már látszott a hasam. De puffadtam is, meg szétnyílt a hasizmom, lehet emiatt is nagyobbnak látszott. Terhesség végéig elég nagy volt a hasam.
dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam így volt. Alacsony vagyok, normál súlyú (karcsú), kb. a 11. héten már látszott, hogy nem némi puffadás. Több futó ismerős kérdezgette a terhesség előrehaladtával, hogy tuti nem ikreket várok-e, pedig csak 1 baba volt… Hízni csak annyit híztam, ami a baba, ill. a „tartozékok, járulékos dolgok”. Szülés után kb. 6 héttel teljesen visszaállt a hasam, nem ereszkedett meg, nem lett csíkos, pár hétig csupán 1 számmal nagyobb gatyákat kellett hordanom.
dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!