Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhességi cukrom van,...

Ha terhességi cukrom van, szülés után tudok szoptatni, illetve szabad majd szoptatni, vagy ez kizárja és a baba tápszert kell, hogy kapjon?

Figyelt kérdés
dec. 31. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy, sőt! Az iszsz segít a baba cukrát is rendezni szülés után és neked is
dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Annak is csökkenti a kockázatát a szoptatás, hogy a baba később cukorbeteg legyen. Minden rendben lesz, ne aggódj :-)
dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
4-es, az anyatej mindig cukros. Nyugodtan szoptathatsz, kèrdező.
dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Annyi volt, hogy a baba cukrát is nézték bizonyos időszakonként, én inzulinnal is szúrtam magam, de onnantól, hogy megszültem ezzel az ég világon senki nem foglalkozott!
dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aki normálisan válaszolt, annak köszönöm a szépen! A többi paraszt meg bekaphatja új év alkalmából sok szeretettel a nem létezőt..... bunkók! Itt egy aggódó kismama sem kérdezhet , vagy mi a franc van?
dec. 31. 23:13
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Sőt, kifejezetten ajánlott a szoptatás.

A te és a baba cukrát is hamarabb rendezi.

jan. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is terhességi cukrom volt kérdező. Szoptattam, a lányom cukra tökéletes volt első perctől. Nekem 6-8 hét után rendeződött. Minden rendben lesz! :)
jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Nekem rögtön rendeződött a cukrom a baba születése után. (Nem voltam inzulinos, de szigorú diétát kellett tartanom terhesen).
jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
8-as, nyilván, a GDM simán elmúlik szülés után. Nem is a szoptatástól rendeződik az anya cukra, ahogy a babáé sem.
jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

9-es: „Nem is a szoptatástól rendeződik az anya cukra, ahogy a babáé sem.” Hol írtam ilyet???

Miért ne múlna el szülés után? TERHESSÉGI cukorbetegség, nem valódi. Itt a lepontozók tényleg nincsenek képben, hogy az esetek egy részében lehet belőle ugyan II-es típusú cukorbetegség, de szerencsére sok esetben valóban csak a terhességre korlátozódik a probléma? Nem tudom, miért kell mást meghazudtolni, tudom, hogy mi volt, mi nem. Az meg szervezet függvénye, hogy kinél mi milyen hamar rendeződik. Mérték a cukrom jó párszor a kórházban, és ajánlottak otthonra is cukormérőt, hogy egy pár hónapig nézegessem (nem napi szinten, de ellenőrizzem azért időnként.)

jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!