Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti utolsó napokban...

Szülés előtti utolsó napokban ti is antiszociálisak lettetek?

Figyelt kérdés

Sajnos pont bele csúszott a terhességem vége a karácsonyi időszakba, így amúgy is fennforgás volt nálunk. Azt hittem mire lemennek az ünnepek, végre nyugi lesz, erre a férjem tesói folyton jönni akarnak át, hogy még egyben lássanak. Egy részemnek jól esik, viszont mellette frusztrál is és mar nem igazán akarok sokszor a saját szüleimmel telefonon sem kommunikálni. Pedig alapvetően egy elég szociális, extrovertált ember vagyok.

Most vagyok 38 hetes 5 napos.



Ti is átéltetek hasonlót?


jan. 1. 11:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Én szülés előtt 3 nappal még céges mikulás vacsin is voltam.
jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én 37. hétig dolgoztam egyébként (nem home office, napi 2 óra ingázás, 9 óra meló) , utána indult a karácsonyi szabi (23-án még dolgoztam) , január elejére vagyok kiírva, így már nem megyek vissza arra a pár napra.
jan. 1. 11:23
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem. De attól még te úgy érzed. Lehet minél hamarabb szeretnéd, hogy kibújna már, vagy eleged volt az ünnepekből és a terhességre fogtad.
jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igazából, ha belegondolok, eddig nem nagyon volt időm pihenni sem, meg a terhességre fókuszálni. Most volt 3 napom, amíg nem kellett menni sehova.
jan. 1. 11:24
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Én igen. Folyton fáradtnak éreztem magam, állandóan pihenni akartam, nyugalmat akartam, mellette a hormonok miatt elég ingerült voltam. Szó szerint idegesített mindenki. Általában pont mindenki akkor hívott fel mikor elaludtam, de tényleg. Egy idő után már az agyamra ment. Meg mindenki tőlem akart szivességet kérni, ha mentem valahova vásárolni, teljes körutat kellett csinálni, mert mindenkinek kellett valami...én meg örültem ha még magam elbírom látni, de bunkó lenni se akartam, hogy nemet mondok...úgyhogy örültem ha mindenki békén hagy.
jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Terhességem elött is már antiszociális voltam.Most aztán nagyon.Nem vagyok kiváncsi senkire sem. Meg is mondtam mindenkinek hogy senkit nem akarok se a kórházba se itthon fogadni az első egy hónapban.Csak mi leszünk 3 an.
jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez ösztön is valamilyen szinten, mikor volt kutyánk ő is elvonult fialás előtt.
jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Fogadni mi sem, de leginkább az influenza szezon miatt. Igazából örülök neki, ha kórházból ki tudunk jönni úgy, hogy nem szedünk össze valamilyen dögrovást, protokoll szerint így is maszkban kell lenni végig abban a kórházban, ahol szülni fogok. (Mármint ha nem jut egy ágyas szoba).
jan. 1. 11:51
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. Aznap mikor beindult este, nap közben az adventi vásáron voltunk, meg boltokban, az orvosi vizsgálat után. Csaladtagjaimmal meg főleg nem. És utána sem, másnap már vártam anyukát, utána anyósom át és itthon is nagyon örültem a látogatóknak
jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!