Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti utolsó napokban...

Szülés előtti utolsó napokban ti is antiszociálisak lettetek?

Figyelt kérdés

Sajnos pont bele csúszott a terhességem vége a karácsonyi időszakba, így amúgy is fennforgás volt nálunk. Azt hittem mire lemennek az ünnepek, végre nyugi lesz, erre a férjem tesói folyton jönni akarnak át, hogy még egyben lássanak. Egy részemnek jól esik, viszont mellette frusztrál is és mar nem igazán akarok sokszor a saját szüleimmel telefonon sem kommunikálni. Pedig alapvetően egy elég szociális, extrovertált ember vagyok.

Most vagyok 38 hetes 5 napos.



Ti is átéltetek hasonlót?


jan. 1. 11:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt 1 héttel túlhordtam, naponta 40en hivtak, megvan-e már a baba... Aztán megszületett. Volt gátmetszés? Szülted? Szopik? Wááá, kifutottam volna a világból, annyira hogy a második baba érkezését be sem jelentettük, pedig már december közepén betöltöttem a 12.hetet, és hogy őszinte legyek, ha tehetném el sem mondanám soha, de legalább amíg a baba fél éves nem lesz minimum, persze ez kivitelezhetetlen. Sajnos.😁
jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
21# Én telefont se akartam már felvenni, mert kb már nem is köszöntek, csak "Na mi van?" volt... A férjem meg szegény beszélt már össze vissza, egyszer hallottam, hogy valakinek azt mondja, hogy már 73 hetes vagyok... 😂
jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Bunnygirl12 válasza:

Január 15 vagyok kiírva.

De nagyon idegesít mindenki.

Amúgy is utálom a tarsasagot. Hat meg most.💆🏼‍♀️🤣

jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!