Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek kevesebb...

Van itt olyan akinek kevesebb magzatvizet mértek és korházba kellett feküdnie?

Figyelt kérdés

Mi volt a korhazban és mi lett végül?

33 hetes vagyok


jan. 3. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

25 hetesen kerültem be a kórházba. Kevés magzatvíz, nem megfelelő áramlás miatt. 3 naponta volt UH. Min 4l vizet ittam, pihentem, Clexane-t szúrtam(azt amúgy is kellett). Nem azért kellett sokat innom, mert attól van több magzatvíz, hanem a sok folyadék és pihenés javítja a lepény keringését, ezáltal több magzatvízet termel. A 36.héttől naponta volt NST, 3 naponta UH. 39 hetesen császároztak. Teljesen egészségesen született a kislány, normál súllyal. Nem volt kényszertartásban, nem deformálódott el. Végig az alsó határ közelében volt a magzatvíz érték, de az áramlás megfelelő volt.

Szóval én a 25.héttől végig kórházban voltam.

jan. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, be is fektettek a végéig.
jan. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kettes! És milyen kezelést kaptál? Infúzió? Császár lett s vége?
jan. 4. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kevesebb volt,de nem kellett kórházba mennem.

Én magasvérnyomás miatt voltam bent egy hétig,7 hónaposan.

jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen császár lett a vége. Gyakorlatilag szoros megfigyelésen voltam. Uh, nst felváltva addig.

Majd írj, hogy mizujs van veletek

jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
jan. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!