Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan harmincas nő...

Van itt olyan harmincas nő akinek nincs gyereke és csak 1-et szeretne? Mindenkitől azt hallom hogy minimum 2-3.

Figyelt kérdés

jan. 12. 07:46
A kérdező szavazást indított:
1 gyereket szeretnék
2 gyereket szeretnék
3 gyereket szeretnék
4 gyereket szeretnék
26 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok, az első babánkat várjuk, hát még nagyon bizonytalan akarunk e még egyet. De 3at semmiképp.
jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly szültem 34 évesen, első baba. A férjemmel mindig is csak egy gyereket terveztünk, ezen a baba születése sem változtatott, sőt csak megerősítette.
jan. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Először is kit érdekel hogy másnak 2-3 meg több gyereke van? Én az elsőt várom 27 éves vagyok és ha úgy érzem akkor lehet csak egy lesz, de lehet kettő. Ha te úgy érzed hogy egy gyereket szeretnél akkor egy lesz.Nem kell kettőt hármat szülnöd mert " mindenkinek annyi van" meg " mindenki azt mondja.

Körülöttem is mindenkinek 2 gyereke van 1 fiú 1 lány. Lehet nekem csak egy gyerekem lesz. Majd meglátom vállalunk e egy másodikat. De nem lesz csak azért két gyerekem mert másnak annyi van, ha érted. Ezt te döntsd el.Kit érdekel másnak mennyi van. Ezt te érzed hogy szeretnél e több gyereket vagy sem.

jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én eredetileg azt gondoltam egyet se fogok akarni, de végülis egyet mégis. De a gyerek születése csak rávilágított még inkább, hogy többet nem is bírnék, se anyagilag, se idegileg, se szervezésileg, se sehogyan.

Van olyan barátnőm, aki eldöntötte hogy neki 2 kell, de már utólag szerinte is sok neki a 2 (ettől még szereti őket, csak belátja)

jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kettőt szerettem volna. Mikor 32 évesen megismertem a férjem akkor is kettőt szerettünk volna. Majd nem jött össze olyan gyorsan ahogy terveztük. 37 évesen szültem (lombik után). De nem (csak) ezért nem lett második, hanem mert annyira nehéz volt az első 1,5 év, hogy ezt nem vagyunk hajlandóak újra végigcsinálni. Nincs az az isten. Plusz így még van esélye hogy legyen gyerek mellett normálisan életünk (anyagilag beleférjen nyaralás, kényelmesebb élet, esetleg magán iskola, valamint az időt se csak a gyerekek logisztikázása vigye el).

Szóval hiába akartam mindig kettőt, rájöttem, hogy el kell engednem.

jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem, abban az évben töltöttem a 34-et. Első baba, de nem is lesz több. Ő is sokára jött, lombikkal, de nem emiatt nem lesz több. Mikor 26 éves koromban nekiálltunk a családtervezésnek, akkor is egy gyerek volt a vágyunk.
jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
32 vagyok, első babámat várom. Csak egy gyereket szeretnénk a párommal.
jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én környezetemben nagyon sokan csak egy gyereket vállalnak.

Nekem kettő van, én eredetileg meg mindig csak max kettőben gondolkodtam és most merült fel bennem, hogy talán egy harmadik is jó lenne (nem anyagi korlátai vannak). Szóval az emberek változnak, az elképzeléseik ellenére is, lehet az ismerőseid azt mondják 2-3 gyereket akarnak, aztán megállnak egynél.

jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm 32 évesen vállalta az elsőt. Azóta már 2 éves, és határozottan egygyermekes anya szeretne maradni.


Világ életében azt mondta, neki elég lesz 1.


Szerintem jól teszi/ jól teszitek, nagyon nehéz több (pici) gyerekkel.

jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8# nekem van egy kolléganőm, ő meg pont, hogy "belejött", egy gyereket akartak, aztán lett második, és négynél álltak meg. De rajta kívül nem is ismerek mást, akinek négy gyereke lenne.
jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!