Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan harmincas nő...

Van itt olyan harmincas nő akinek nincs gyereke és csak 1-et szeretne? Mindenkitől azt hallom hogy minimum 2-3.

Figyelt kérdés

jan. 12. 07:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Kezdetben mi is kettőt akartunk. Aztán jött az élet. Évekig tartó lombik küzdelmek után múlt évben született meg a fiúnk. A terhesség nagyon problémás volt a szülés is. Császár komplikációkkal. Megszenvedtem egy gyerekért. Kizárt a több nem bírnám, így elengedtük.
jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok, most várom az első babát. Mindig is kettőt szerettem volna, kitartok emellett, annak ellenére, hogy rendesen megszenvedem az 1. trimesztert. :D
jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12 lehet szülés után nem így fogod gondolni :)
jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Én tinikoromban még 3 gyereket akartam, aztán felnőtt fejjel már csak egyet, most 27 évesen ott tartok, hogy lehet egyet sem. Belegondolni, hogy milyen problémás lehet egy terhesség (folyamatos hányás, májproblémák voltak egyik barátnőmnél és ez folyamatosan viszkető kiütéseket okozott neki, és még lehetne napestig sorolni…), a szülés sem egy kellemes dolog, az első pár év meg végképp nem. Egyre kevésbé van kedvem gyerekhez, túl nagy áldozat.
jan. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem hogy 2-3, még 1 gyerek sem kell.
jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!