Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. héten (betöltött terminus)...

40. héten (betöltött terminus) átlagosnál több magzatvizet mértek?

Figyelt kérdés

Volt valaki hasonló cipőben? Okozott valakinek problémát? Ezen kívül eddig minden teljesen rendben van, áramlás is, ctg is.


Panorama tesztet csináltattunk a 12. héten az nem mutatott semmilyen genetikai eltérést, illetve előző héten még átlagos is volt a magzatvíz mennyisége.


jan. 12. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit mondott? Ha baj lenne indítanának úgyis.
jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta két nap múlva újranézi. 😔
jan. 12. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs gond, ne aggódj.Már bennevagy majdnem a terminusban ha úgy ítéli meg 2 nap mulva hogy jönnie kell a babának akkor jönni fog. Minden rendben lesz.Lehet addig megindul :)
jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is több volt, 4 nap múlva indítottak. Nem okozott problémát. Később kérdeztem az orvosomat, azt mondta, ilyenkor általában a cukortól több. (Terhelésen teljesen rendben volt.)
jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást. ☺️


Nekem is rendben volt a cukrom, viszont most az ünnepek miatt elszaladt velem a ló, leállok a hátralévő napokig a nassolással. 😅

jan. 12. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!