Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának ha...

Lehet baja a babának ha romlott ételt ettem?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok és megettem egy adag romlott tzatziki-salátát, mert nem szerettem volna kidobni, viszont kint felejtettem tegnap délelőtt és egész nap kint volt illetve egész éjszaka és baromi savanyú volt már a tejföl benne….nekem nincsen tőle semmi bajom, de kicsit aggódom, hogy a babának ne legyen baja

jan. 16. 16:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha benyelsz egy jó kis gyomorrontást és kiszáradsz az már lehet veszélyes a babára is. Minek eszed meg, ha érzed, hogy megromlott... Nem terhesen is tud cudar lenni, terhesen pláne amikor az immunrendszer sem olyan.
jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
10#-nek igaza van. A gyereknek is odaadnád? Jó,maximum menne a hasad most,de nyilván megetted volna akkor a romlott tojást, húst,stb. Életveszély.
jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
A rántott húst is kint felejtettem éjszakára és be lisztezve ázott a tojásban kb 10-15 szelet, de ha az esetleg romlott lenne akkor a hőtöl ugyis elpusztul minden olyan baktérium vagy valami ami nem tesz jót. Főleg mostanában olyan az agyam mint a szita, van hogy bevásárlás után elfelejtem betenni a húst a fagyasztoba vagy a hutobe és csak másnap jut eszembe, hogy azt benne felejtettem a zacskóban. Nyilván már mikor megcsinálom akkor van egy furcsa szaga, de sütés után általában az is eltűnik. Viszont a tzatziki-t nem tudom forró olajban ugye kisutni szóval csak attól tartok inkább
jan. 16. 20:58
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

A rántott húst is kint felejtettem éjszakára és be lisztezve ázott a tojásban kb 10-15 szelet, de ha az esetleg romlott lenne akkor a hőtöl ugyis elpusztul minden olyan baktérium vagy valami ami nem tesz jót.


Fúj,rohadt gusztusos lehet a konyhad.

Készülj fel egy jó kis szalmonella fertőzésre.

jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Elromlik a hús a meleg konyhában,a tojásból nem is beszélve...a tejfölös saláta is megromlott,úgy etted meg.

Honnan vetted amúgy,hogy a romlott hús kisutve nem artalmas,teljesen jó?.

Ennyi erővel megehetnenk a romlott húst is amit a boltok már nem tudnak eladni mert elromlott (hiszen szerinted a hőtől kipusztulnak a bacik)🤢

jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

bevásárlás után elfelejtem betenni a húst a fagyasztoba vagy a hutobe és csak másnap jut eszembe, hogy azt benne felejtettem a zacskóban. Nyilván már mikor megcsinálom akkor van egy furcsa szaga, de sütés után általában az is eltűnik


Te normális vagy? 🤮🤮🤮

Szegény gyerek tuti odaadod neki majd a romlott tápszert is

jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu.
jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nemár. :( Így már akkor készülhetsz egy kis szalmonellára,kis campylo esetleg. Nem félted a picit,ha már magadat nem? Tudod milyen ha összeszedsz valamit? Jó kis véres hasmenésed, iszonyat görccsel,babának meg kitudja. A tápszert is odaadnád a szabadon felhasznált két órán túl? Viselkedj már anyaként, felnőttként. :/ Hihetetlen... Nálatok se ennék vendégségbe. Anyáék egyszer ettek egy ilyet rokonoktól,egy hétig szenvedtek,majdnem kórház lett a vége.
jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nyáron 3 tálca húst felejtettünk 1 napra a kocsi csomagtartójában. Landolt az összes a kukába. Pedig terhes se voltam
jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19 de miért?hiszen az olajjal kisült belőle a baci 🤣🤣🤣🤣

(Amúgy el tudom képzelni milyen finom illatok voltak utána az autóban)

jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!