Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó így megy el?

Nyákdugó így megy el?

Figyelt kérdés

Éjszaka elmentem pisilni és törlésnél rózsaszínű volt a papír, azóta sötétbarna a folyásom, nem több mint a rendes hüvelyfolyásom, és nem vizesebb.

Nektek is így ment el vagy megy el a nyákdugó kis mennyiségben? 39+3 hetes vagyok.


jan. 21. 12:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Fájt a hasam reggelig mint amikor menstruáltam, nagyon enyhén de fájt. Baba mozog.Kórház azt mondta hogy nem kell menjek.
jan. 21. 12:20
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Igen, valószínű az volt.
jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Ez inkább tagulási vérzés - jobbik esetben. Csekkoltatnám dokival.
jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A nyákdugó nem ilyen.

Keress rá googlén, dob fel képet.

Ilyen átlátszó/sárgásabb/barnásabb totál kocsonyás anyag. Tényleg olyan az állaga mint egy zselé.


Én is ezt más vérzésnek mondanám.

jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Felhívtam a kórházat elmagyaráztam hogy mikortól mit tapasztaltam aztmondták hogy a nyákdugó miatt van barna folyásom. Külföldön élek.Holnap megyek egyébként a kórházba, utolsó időpont szülés elött. Hát ha vérzés lenne az piros lenne nem? Éjjel törlésnél halvány rózsaszín volt a papír, betettem egy tisztasági betétet reggelre lett benne normál mennyiségű folyásomhoz hasonló barna cucc. Most óránként cserélem hogy megnézzem mennyi folyik most szinte semmi. Most világosbarnás.

Aztmondták míg nem piros meg nem vizes állagú( magzatvíz) és nincsenek sűrű fájásaim ne menjek kórházba.

jan. 21. 14:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor ment el, amikor elmentem pisilni. A wc papíron volt, egy elég nagy darab, sárgás-barnás, olyan állagú, mint amivel mostanában játszanak a gyerekek, az a slime. Egyben jött ki, sem előtte sem utána semmi nem volt.
jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt olvastam, hogy nyúlós nyálkás sárga valami. Viszont vagy egyben jön ki vagy napokig ürül én azt olvastam.Na nekem se nem nyúlik se nem sárga. Legalabbis én is ilyennek olvastam neten a nyákdugót megijedtem h mi ez a barna ezért is telefonáltam.
jan. 21. 14:32
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

De ha napokig ürül, akkor is nyákos az állaga, nem sima folyásszerű.


"Hát ha vérzés lenne az piros lenne nem?" Miért, mit gondolsz, a rózsaszín meg a barna micsoda, olvadt fagyi? Nem, az gyenge vérzés.

Igen, lehet teljesen ártalmatlan tágulási vérzés, reménykedjünk akkor ebben...

jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha napokig jön ki is ugyan úgy néz ki.

Minek írsz ki kérdést, ha a valaszokat le se szarod, mert te eldöntötted, h az volt?

jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem vagyok orvos. Azért kérdeztem hogy megtudjam hogy volt e valakinek hasonló nyákdugó elvesztése alatt, mivel az orvos aztmondta hogy ez az ne ijedjek meg.Azt mondták ne rohanjak a sürgősségire,mert a nyákdugó lehet barna illetve rózsaszín színü is. Nem tudom mi lehet akkor. Rózsaszín csak akkor volt éjszaka 1x törlésnél, azóta nem, azóta barnás színű kis mennyiségben. Hát nem tudom én ha vérzek nálam az piros nem rózsaszín színű, menstruáció végén barna.
jan. 21. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!