Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó így megy el?

Nyákdugó így megy el?

Figyelt kérdés

Éjszaka elmentem pisilni és törlésnél rózsaszínű volt a papír, azóta sötétbarna a folyásom, nem több mint a rendes hüvelyfolyásom, és nem vizesebb.

Nektek is így ment el vagy megy el a nyákdugó kis mennyiségben? 39+3 hetes vagyok.


jan. 21. 12:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem én döntöttem el, ha olvasnál, betelefonáltam a kórházba. Nos ezt leis irtam az 5ös válaszomban hogy az orvos mondta hogy nyákdugó.Te orvos vagy esetleg?
jan. 21. 15:33
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam még terhes így énis csak abból táplálkozom amit olvasni a neten hogy lehet sárgás, rózsaszínes, barnás a nyákdugó de takonyszerü, na most nekem nem az ezt is mondtam az orvosnak, aztmondta nyákdugó. Ennyi.
jan. 21. 15:36
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

Akkor még mindig nem értem, minek írtad ki a kérdest,ha a dokid felszavakbók is megertette mit akarsz?!

Mi akik meg átéltük, biztos hülyék vagyunk hozzá, mert nincs orvisi diplománk...

jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Rendben, ha nem érted akkor felesleges kommentelned. Én nem tudom mi lehet ez nekem ezt mondta az orvos ezért érdekelt hogy másnak volt e ilyenje nyilván a kommentekből kiszedve nem. Mit kellene tennem? Nem hülyéztelek le.De ha olvasnál irtam is , hogy én is olyannak olvastam a nyákdugót mint ahogy leírjátok. Miből gondolod hogy félszavakban beszélgettem az orvossal? Egyébként ja, felesleges volt kiírnom a kérdést mert csak mégjobban rástresszelek erre az egészre.
jan. 21. 16:17
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

Hát nem tudom milyen országban élsz de a csapból is az folyik hogy vérzés, barnázás esetén azonnal orvos/kórház!

Ja és a nyákdugó nem barnás...

Szerinted a barna ami belőled folyik amúgy micsoda? Szerinted a vér milyen lesz? Türkizkék?

Egyet kell értsek az előttem szólókkal.

Én nem tudnék nyugodtan ülni holnapig..

jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is tágulásos vérzés jutott az eszembe.

Nekem úgy volt, hogy elsőnek ilyen nyálkás darab volt wc papíron, onnantól folyamatosan gyenge barnás folyás. Voltam bent a klinikán, nekem az orvos tágulásos vérzést mondott. Nyákdugótól számítva kb 24 órán belül megvolt a baba is egyébként :D

jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!