Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várandósság vége felé...

A várandósság vége felé bőrproblémàk és megváltozott arc?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre így közel a 38.héthez, hogy az arcom mindkét oldala tele lett nem is kicsi májfoltokkal. Ezek eddig nem voltak, mindig szép volt a bőröm, vagyis a terhesség előtt mindig.

Nem zavar amúgy, csak furi, plusz olyan másnak látom az egész arcom ahogy a tükörbe nézek, úgy "ki vagyok simulva", pedig aztán most már az alvás sem igazán megy. Lehet, hogy ez már annak a jele, hogy hamarosan szülni fogok? Mármint ez az arc megváltozàs? Mert hallottam és láttam is olyat ,hogy valakinél tényleg tök mások lettek a vonások és és pár napra meg is szült. Van ilyen tapasztalatotok?


jan. 21. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,a babona ezt mondja. Személyes tapasztalatom nincs,pedig szültem már én is.
jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!