Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb magzatvíz a 12....

Kevesebb magzatvíz a 12. héten, valaki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Most voltam 12 hetes ultrahangon, nem írta rá a papíromra, hogy kevesebb lenne, viszont azt mondta, hogy úgy látja, hogy nem olyan sok a magzatvíz, és hogy nem is tud annyira rendesen kinyújtózni a baba. Mert azt mondta, hogy ilyenkor azért annyi magzatvíz szokott lenni, hogy rendesen ugrálni, úszkálni szokott a baba. Azt mondta még, hogy a has körfogat is egy picit kisebb, 50mm-nek mérte, a fejét pedig 70 mm-nek. Illetve a szívműködés 168 volt, ezt is egy picit magasnak mondta. 2 hét múlva mondta, hogy menjek vissza, hogy minden rendben van e.
febr. 5. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
És most nem mondta hogy ez gond lenne e? Vagy nem értem a kérdést.
febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azt így kimondottan, hogy gond nem mondta ki. Azt mondta 2 hét múlva újra megnéz. Gondolom ha nem lenne problémás akkor nem hívna vissza 2 hét múlva. Arra voltam csak kiváncsi, hogy valakinek volt e esetleg ilyen. Mert azt így nem jelentette ki konkrétan, hogy kevés, csak, hogy nem olyan sok.
febr. 5. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Cukrod rendben van? Iszol elég folyadékot?
febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igeen a cukrom és a többi értékem is teljesen rendben van. Próbálkozom sokat inni, de azért nem mindig jön össze megmondom őszintén. 2 l azért átlagba meg szokott lenni, de most már sokkal jobban odafigyelek rá és iszok amennyit bírok. Az orvosom egyébként azt mondta ihatok bármennyit nem ettől függ de szerintem azért valami összefüggés van a kettő között.
febr. 6. 10:30
 5/5 A kérdező kommentje:
febr. 6. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!