Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek voltak jóslófájásai,...

Akinek voltak jóslófájásai, nálatok milyen gyakran fordultak elő a vége felé?+

Figyelt kérdés

4 napja mensi szerű görcsöt érzek, plusz a derekam is görcsölget naponta kb 5-6 alkalommal és több percig tart. Nem vagyok benne biztos, hogy ez normális, hogy ilyen sűrűn jelentkezik az elmúlt 4 napban, vagy esetleg jelentheti már, hogy lassan szülök? Egyébként nem nagyon múlik pl meleg zuhanyra, magnéziumra, pihenésre sem.

Hetfőn megyek csak dokihoz. 34+5 hetes vagyok.



febr. 6. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A kiírt napon indították a szülést, előző nap az orvostól hazafelé vezető úton volt pár, de ennyi.
febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, érdemlegeset nem tudok hozzászólni de első terhességem 36 hetes vagyok és kb 2 hete nekem is ilyen menstruáció szerű görcsölések vannak, nem tudom hogy az lenne e?

Van olyan hogy egész nap nincs de van olyan nap mikor napjában többször is, hol erősebb, hol gyengébb plusz éjszaka is elég kellemetlen.

De olvastam régebbi bejegyzésnél hogy hát ez biztos nem az mert az máshogy fáj stb, de ha nem az akkor ugyan mi? :D főleg úgy hogy uhn minden ok.

febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!