Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez egy erős...

Szerintetek ez egy erős pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Két napja pozitívat teszteltem, azóta mintha erősödött volna, bár nem vagyok benne biztos.

Mennyire várható, hogy olyan erős legyen, mint a control csík?


Kommentben teszek be képet.



febr. 7. 09:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az első várandósságomnál egy hétig "meg fog jönni" érzésem volt kb. a nem várt környékén, semmi egyéb, majd a 7. héttől kezdtem rosszul lenni a 14. hétig. Émelygés, szagundor (pl. a sült hús szagát nem bírtam elviselni), illetve fel is erősödött a szaglásom, ízlelésem, így csomó mindent nem esett jól megenni. Volt egy állandó alap hányingerem általában, nem kívántam semmit, de ha nem ettem, mégrosszabbul lettem. Ha ettem és az éppen nem tetszett a gyomromnak, akkor ment a hasam... A semmiből jöttek rám menten elájulok érzések, egy lépcsősortól is levert a víz és azt hiszem ennyi.

Most a másodiknál (11 hetes vagyok), annyi a változás, hogy nem volt meg fog jönni érzésem és szinte a nulladik pillanattól él minden tünet, amit fent leírtam. Mostanában érzem úgy, hogy már van 1-1 nap, amikor jobban vagyok, befogadóbb a gyomrom. De egyébként is volt néha ilyen. Remélem már tartós marad. Ja és most pluszban állandóan ég a gyomrom, az elsőnél ez csak a harmadik trimeszterben jött ki. :)

Mindenesetre az, hogy ilyen korán milyen tünetei vannak az embernek sem jelent igazán semmit. Sajnos az első ultrahangig körömrágás tövig... meg mondjuk nekem utána mindegyik is ilyen volt. :D

febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Éppen csak hogy 5 hetesen miért akar mindenki már egyből tüneteket? :D

Lehet,hogy nem is lesz tüneted, élvezd ki :D

Amúgy gratulálok:)

febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!