Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödik az early predicto...

Nem erősödik az early predictor tesztem 9 nappal a menstruáció után. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 napja csináltam egy early predictor tesztet, meg a mai napon is. Reggel úgy keltem, hogy nem fájtak már a melleim, csak a derekam és görcsölgetek minimálisan (eddig is egy kicsit).


A 3 nappal ezelőtti teszten is minimálisan erősebb a tesztcsík, meg a mostanin is, de semmit nem erősödött. Szerintetek ez jelezhet gondot? Nem vérzek egyáltalán, viszont most nagyon megijedtem.


Most vagyok 5 hetes 2 napos, csak 7 hetesen megyek terhességmegállapításra.



#terhesség #5. hét #Early predict
febr. 21. 05:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Semmi értelme minden nap tesztelni.

Majd az orvos megmondja ha baj van, de valószínűleg nincsen semmi, csak te parazod túl.

febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne tesztelgess. Van pozitív teszted, nem jött meg.... Mi kell még? :) Kb 2 hét múlva menj dokihoz. Ha mindennap tesztelsz, csak felesleges idegesít magad, a csík erősségével. Nyugi.

Ja, én is görcsölgettem, kb addig, amíg el nem jutottam az orvosig (szerintem pszichésen). Olyan "most fog megjönni" érzésem volt.

Minden jót! :)

febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Feleslegesen tesztelsz. Én még vérvételen is voltam szép teszt, 15 ezres hcg, de szívhang nem lett.
febr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Felteszed a teszteket ide?
febr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért tesztelsz ennyit, hamár egyszer pozi? Nem mindenkinek erősödik. Várd ki a vizsgálatot. 3-om tesztet csináltam, de csak azért, mert nem szeretnénk több gyereket, így elhasználtam hamár megvettem. Ha ennyire nem bírod ki inkább vérből nézesd, de az sem garancia semmire ahogy a 3-as is írja.
febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es! :) Már azóta megnyugodtam!
febr. 22. 10:52
 7/12 A kérdező kommentje:

5-ös azért teszteltem ennyit, mert már volt kémiai terhességem és így ellenőriztem, hogy szépen erősödik-e.

De pont az ilyen ‘segítő’ szándékú válaszokra szerintem senkinek nincs szüksége… én is jól tudom, hogy nem garancia semmire a pozitív teszt, de attól még hiszem, hogy ilyen hosszú próbálkozás után végre nekünk is összejött.

febr. 22. 10:55
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Már bocsi nem rosszindulatból írtam amit írtam csak realistaként. Én drukkolok, de nem a teszt erőssége fog megnyugvást hozni, hanem a vizsgálat.

Mondom ezt 2,5 év próbálkozás és több vetélés után. Hiába voltak erős tesztjeim. Az orvos a biztos.

febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az orvosokrol annyit hogy az en kemiaimnal is igy volt. 5hetesen nezett meg az orvos,hiaba mondtam egy hete tesztelek semmitse erosodott, mondta a magaet hogy nem jelent semmit...latta a szikholyagot is nyugtatott hogy ne idegeskedjek..aznap ejjel el is veteltem
febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Végül kiderült, hogy az early predictor állítólag nem tud ennél erősebb lenni, szóval azért nem erősödött. Viszont kedden és ma csináltattam hcg vérvételt, úgyhogy várom az eredményt.

Én igyekszem inkább pozitív maradni, mert szerintem ez is hatással van a kicsire, de köszönöm az eddigi válaszokat!

febr. 22. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!