Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödik az early predicto...

Nem erősödik az early predictor tesztem 9 nappal a menstruáció után. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 napja csináltam egy early predictor tesztet, meg a mai napon is. Reggel úgy keltem, hogy nem fájtak már a melleim, csak a derekam és görcsölgetek minimálisan (eddig is egy kicsit).


A 3 nappal ezelőtti teszten is minimálisan erősebb a tesztcsík, meg a mostanin is, de semmit nem erősödött. Szerintetek ez jelezhet gondot? Nem vérzek egyáltalán, viszont most nagyon megijedtem.


Most vagyok 5 hetes 2 napos, csak 7 hetesen megyek terhességmegállapításra.



#terhesség #5. hét #Early predict
febr. 21. 05:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10# legyél is pozitív, minek aggódni előre. De azért az tudd, hogy ez nem rajtad múlik. Kicsit sértő megjegyzés is, úgy , hogy túl vagyok egy vetélésen
febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem akartalak megbántani, és nem úgy értettem, hogy te nem tettél meg mindent, és ezért sikerült úgy, ahogy. Én csak a saját helyzetemre írtam, hogy próbálok pozitív lenni, mert ezzel tehetek most a legtöbbet.

Sajnálom a veszteséged! 🤍

febr. 23. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!