Vajon ez pozitív?

Figyelt kérdés

A barátnőm már az őrületbe kerget minden hónapban a vélt pozitív tesztjeivel, amikről rendre kiderül, hogy nem pozitívak, csak ő látja oda a második csíkot. Most megint küldi a képeket és fel is töltök egyet, ami szerinte pozitív, én meg mivel nem tudtam eldönteni,így mondtam neki, hogy persze, az,csak félek, hogy megint csalódni fog. Amúgy 42 éves ,van két nagy gyereke, de hát a CSOK nagy úr....

Ja mielőtt valaki írná,hogy biztos irigykedek, most született meg a kislányom, szóval nem, nem ezért van a kérdés.

Na de itt a kép: [link]


Szerintetek?



febr. 22. 02:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én megmondtam neki mikor kérdezett engem hogy Szerintem jó ötlet-e a csok, hogy nem, mert egy részből se nem egészségesek, se nem fiatalok. És unalmas nekem már kicsit, hogy azt kell lesegetnem minden hónapban, hogy mennyire (nem)terhes. Én ezt is elmondtam neki, szóval tudja mit gondolok. Úgyhogy erről ennyit. Ha te másképp vélekedsz, azt is elfogadom. Én egy kérdést írtam ki, de nem kötelező elolvasni és válaszolni, ha bántja a lelked, hogy én megkérdeztem ezt egy anonim oldalon. Szép napot neked!
febr. 22. 11:42
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Az bántja a lelkem hogy ha valaki csokot vesz fel egyből azzal jönnek egy csomóan, hogy a gyereket is csak amiatt akarja. Ez külön rosszul esik mikor az ember régebb óta próbálkozik és belegondoltam milyen lenne ha ezt egy barátnőmtől kapnàm ráadásul a hátam mögött…
febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Oh és utolsó! Nem élcelődöm , de hidd el ,hogy elég szomorú az, hogy nem jön nekik a baba , én segítettem időpontot szerezni nekik kivizsgálásra , hogy derüljön ki miért nem, és még elmenni sem voltak képesek ilyen olyan indokkal, de két éve minden hónapban küldi és lesegetnem kell a nem pozitív (szerinte az) teszteket és hiába akarok segíteni,mert ők nem tudnak időpontot foglalni sehova mert hát bonyolult még nincs idő, én segítek és mégsem élnek a lehetőséggel, de várják a csodát.

Azt meg hogy friss anyuka vagyok csak azért emeltem ki, mert vannak itt ugye a nagyon jó szándékú nők, akik nem akartam hogy kihozzák az egészből azt ,hogy én irigykedek, hogy ők próbálkoznak a gyerekkel, nekem meg biztos nincs kivel próbálkozni.

febr. 22. 11:46
 14/18 A kérdező kommentje:
12! Kimondva azért "kell" a gyerek mert kell a csok miatt. Lehet szépíteni, de így tudtak házat venni.
febr. 22. 11:47
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

huh, le lehet pontozni de én látok valamit ezen a teszten.

az én ugyanilyen tesztem kicsivel volt erősebb ennél 1 nappal a nemvárt előtt, ugyanakkor volt már teljesen negatív facelle tesztem is, azokon még csak nem is derengett semmi

persze nem mondom, hogy biztosan baba is lesz belőle, ezt csak az idő dönti el és további teszt(ek)

febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Én is látok egy halvány csíkot.
febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az én tesztem pont ugyanìgy nèzett ki 6 nappal a nem vàrt előtt. Aztàn napròl napra erősödött.


Szerintem ez lehet pozitìv.


Majd kèrlek ìrd meg, hogy baba lett e.


16 hetes km

febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Van fejlemény a barátnődnél? Gondolom tesztelt azóta.
febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!