Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, hogy nem érzek semmit?

Az baj, hogy nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

5. Hétben vagyok a várandósságom alatt. 4 napig éreztem mindent. Mellem duzzadt, szurkált a hasam és nagyon éber voltam. Ma már úgy keltem, hogy nem érzek semmit. Aggódom, mert teli beszélik a fejemet, hogy elvetélhetek, de az csak vérzéssel fordulhat elő, ugye?

Nagyon szeretném a kisbabánkat.



febr. 22. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Amikor a kisfiammal terhes voltam, semmit nem éreztem egész terhesség alatt. Sem görcs (jó picit, de azok a vége fele jelentkeztek inkább), sem mellfájdalom, sem hányinger vagy hányás, semmi. Semmi extra kaját sem kívántam. 39+3-ra szültem egy egészséges kisfiút.

Boldog babavárást! :)

febr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huhh. Köszönöm🙏🏻 Gratulálok a kisfiadhoz!😊
febr. 22. 07:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nekem csomó tünetem volt lombikos baba, de a beültetéskor az orvos elmondta nem mindenkinek van tünete. Szóval nyugi pihenj sokat és boldog babavárást!
febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik terhességem alatt sem volt semmi tipikus tünetem azon kívül hogy nem jött meg és nőtt a hasam
febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem utolsó vizsgálaton elvileg fájásaim voltak a gép szerint,én azt sem éreztem 😅
febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem
febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Az azért érdekelne, hogy kik azok, akik az 5. hétben telebeszélik a fejedet.


Én biztos nem kürtöltem volna világgá...

febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én attól a pillanattól kezdve, hogy a teszt pozitívat mutatott, végig szorongtam, egészen a 12. heti genetikai ultrahangig. Tünetek jöttek-mentek, elmúlt a mellfeszülés, rögtön aggódtam. Sok elborzasztó dolgot olvastam az interneten (milyen gyakori a vetélés, missed ab tünetei, egyéb rémtörténetek) de ezzel csak magamnak ártottam, visszagondolva semmi értelme sem volt ilyeneken rágódni. Most 33 hetes kismama vagyok, és mindketten jól vagyunk :) Az igazság az, hogy tenni semmit nem tudsz, és a picinek is jobb, ha nem stresszelsz.
febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki! Nem lesz semmi gond.

Én is így voltam, aztán 6-7. héten elkezdődött a hányinger, szédülés, ami a mai napig tart, pedig már 17.hetet betöltöttem.

febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!