Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szinte mindenki azt írja,...

Szinte mindenki azt írja, hogy az első trimeszterben állandóan aludtak, napközben is. Hogyan?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom, hogy az első trimeszterben állandóan aludtak, feküdtek. Hogy tudták ezt megoldani munka mellett? Mindenki home office-ban dolgozik, vagy betegszabi?
febr. 22. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

Kiíratják magukat táppénzre amint pozitívat pisiltek.



Én csak munka után aludtam. Reggel elmentem dolgozni, hazaértem fél 5-kor,lefeküdtem aludni. Felkeltem este 8-kor, ettem, lezuhanyoztam és 9-kor feküdtem is vissza aludni. 7-10 hetes korig így ment. Férjem vitte a háztartást.

febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Én a munkában is el tudtam volna aludni, ha lehet. Otthon aludtam 3-4 órát, felkeltem vacsorázni, aztán reggel hatig aludtam mozdulatlanul.
febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván bejártam a munkahelyemre. De emlékszem, hogy egy este leültem kicsit az ágyra, és arra ébredtem, hogy felkapcsolt csillár mellett elaludtam. Ilyet se előtte, se azóta nem műveltem. Szóval az állandóan aludtam költői túlzás, tegyük hozzá a "ha lehetőségem volt rá" kitételt.
febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Eleludtam a képernyőt nézve..

Amikor hazaertem


2. Gyerekkel mwseolvasás közben

febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én home office-ban dolgoztam, mert veszélyeztetett terhes voltam, de nem aludtam munka közben. Akkor nem is végeztem volna a munkával. Meló után ájultam az ágyba és úgy két órát aludtam. Este meg korán lefeküdtem.

De sokan táppénzre is mennek, és még többen ugyanúgy dolgoznak és úgy oldják meg az alvást ahogy 1-es írta.

febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Aludni nem tudtam, csak hétvégén délután iktattam be egy alvást. Viszont munkában csukott szemmel vártam meg, hogy nyomtasson a gép, könyölölve ettem meg a kajám. Energiatakarékoz üzemmódban voltam pár hétig. Mondjuk én főleg a hányinger miatt vegetáltam.
febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Én még aludni se tudtam a rosszulléttől, de táppénzen voltam, szóval akár aludhattam is volna ha épp nem hányok.

Nem szoktam nappal aludni, terhesség alatt se lettem álomkóros, de sokkal könnyebben aludtam el este, sokkal mélyebben aludtam, komplett bonyolult sztoris álmaim voltak.

Szerintem kevesen alszanak egész nap, inkább csak túloztak.

febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nyilván nem 7/7 napot dolgoztak,tehát amikor otthon voltak csak aludtak.
febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy #3 mondja. Én magam intézem a munkáimat és időben max.egy félállást tesz ki. Minden délután bealszom, HA otthon vagyok. Viszont van egy csomó délután, ami egybeesik a munkaidőmmel. Olyankor sajnos nem, de az nem azt jelenti, hogy nem is tudnék.

Más terhes tünetem nem is volt, ez viszont nem akar múlni. 14 hetes vagyok.

febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Saját irodám volt. Szégyen vagy sem, nekem ebéd után be kellett csuknom az ajtót és egy 15-20 percre lazán bebólintottam. A közvetlen kollégáim tudták, hogy pihenek, ne zavarjanak és falaztak. :D Egyszer a főnökömnek is említettem, amikor pont a csendes pihim közepén hívott, csak röhögött. Én így kibírtam a napot. Este magamhoz képest korán (10 körül elaludtam), 7-re mentem dolgozni, nagy kávé, ebéd után egy "bólintás" és ennyi.

Most itthon vagyok még a lányommal, ugyanez meg. Este eldőlöl, amint lehet, ebéd után pedig mindig alszom vele 20-25 percet. Ha közbejön meló, akkor meg összeszorítom a fogaimat és kibírom. :) De szerencsére nekem az első terhességemnél ez a brutál álmosság csak a 14. hétig tartott. Az utolsó hónapban tért vissza, akkor már sehogy nem volt jó, nem tudtam aludni, állandóan fáradt voltam, de akkor meg már nem dolgoztam. Remélem most is kb. így lesz maximum.

febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!