Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 éves kor felett hogy...

37 éves kor felett hogy működnek a terhességi vizsgálatok? Van eza genetikai vizsgálat arra gondolok. Hogy ha maganba megyek el csináltatni akkor az államiba is kell ?

Figyelt kérdés
Olvasok ,hallottam olyat hogy mintata vesznek a magzatvizbol ...ezt én nem nagyon szeretném. Ha lesz pld egy kombinált teszten azzal ezt ki valthatom?
febr. 27. 08:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mikor nekünk kellett, akkor 50 volt a kombinált teszt és 75 a prena teszt (két hét különbséggel fizettünk értük). 200 ezer az a prenateszt, ami több száz rendellenességet is kiszűr, de mi azt a csomagot választottuk, ami kábé annyi tud mint a kombinált teszt.
febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ajánlom a Trisomy alap tesztet, ami ugyanazt a 3 leggyakoribb kromoszóma betegséget szűri 130 ezer forintért, mint amit a Prena 200-ért.

Kombinált árát inkább ebbe tegyétek.

febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

A prena olcsóbbik verziója csak a Down szindrómát szűri. Ez 3 éve se volt másképp, nem véletlenül nem választottuk.

[link]

febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

Off, de hol csinaltak a kombinaltat 40-50ezerert? Nekem 17ezerbe kerult most februarban.

Ki is jott magas kockazat a down-ra, amniocentezist javasoltak, marciusra kaptam idopontot. En ugy tudom, a nipt tesztek eredmenyet nem fogadjak el, ha megszakitasra kerulnet a sor. Illetve ha a vervetel utan beigazolodik valami rendellenesseg, a magzatviz mintavetelre mindenkeppen sor kell keruljon.

febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem csinálták mert nem kértük, de annyi lett volna. De a Villa Medicinában csinálták volna. Az orvosom ott rendelt, és oda jártunk. Ahogy nézem most 59.000
febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

38 voltam kombi eszembe sem jutott a korom miatt, anyai vér tesztet csináltattam.

Az uh engem nem nyugtatna meg 41 évesen az uh n volt orrcsont, tökéletes nyakiradő, de anyai vér teszt kihozta downt amit igazolt a biopszia.

Ha nincs pénzed anyaira inkább szurasd meg magad, kellemetlen, de nem fáj.

Én tudtam, hogy beteg baba így a szúrás másnapján emelgettem a 13kg os fiam, hogy ne műtét legyen, semi nem volt kis görcsöm sem lett, így sajnos maradt a műtét

febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Az uh nem elég, akkor se ha az ott mért adatok jók (tarkóredő, orrcsont pl). Ezt maga a dokim mondta.
febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Félek a magzatvíz vételtől,hogy baja lesz a babának. És hogy nagyon fájdalmas.de muszáj lesz.
febr. 28. 20:11
 19/27 anonim ***** válasza:
Lepj be a Babagenetika Szive nevu fb csoportba. Ott irnak paran a tapasztalatokrol. Azt irjak, kisse kellemetlen a tuszuras, de nem rosszabb mint a vervetel.
febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Miért lenne muszáj? Mi indokolja?
febr. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!