Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méh alatti leválás mit jelent?

A méh alatti leválás mit jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok 8 hetes terhes vagyok a 6. héten volt egy napos vérzés berohantunk az ügyeletre ott mindent rendben találtak 8mm volt az embrió és jó szívhang. Rá egy hétre kevés alvadt vér távozott belőlem megint bementünk az ügyeletre ott már 8 hetesnek felelt meg 16 mm két napig benn tartottak elvileg van egy kis leválás a méh alatt, majd miután hazajöttem rá két napra megint elkezdtem vérezni nem tudom mit csináljak újra vissza menjek vagy pihenjek? Progeszteront szedek plusz magnéziumot és terhesvitamint.
febr. 29. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kockáztass, menj vissza. Inkább feleslegesen menj, minthogy baj legyen a picivel.
febr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 babyboom567 ***** válasza:
biztos nem írtál/értettél el valamit?Milyen méh alatti?A méhed alatt a méhszáj van,körülötte meg a kismedencei üreg,izmok,inak erek,ha ott véreznél az belső vérzés,rég megműtöttek volna.
febr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Méh alatt van leválás? Az nem tudom mit jelent. Ha a petezsák alatt van, az kezdődő vetélést jelent. Sajnos nem mindenhatók az orvosok, így én nem rohannék. Nyugalom, pihenés, progeszteron pótlás és bízni abban, hogy veletek marad. Én ennyit tennék, amíg nem nagymértékű a vérzés. Ha az, akkor nincs kérdés.
febr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt mondta a hölgy hogy a méh alatt van egy kis leválás. És nem tudom hogy ez mit takar vagy mi lehet.
febr. 29. 09:03
 5/11 babyboom567 ***** válasza:

A méhed ALATT a saját szöveteid méhnyak/hüvely stbstb van.Ha innen vérzel, az belső vérzés.

Az embrió a méheden BELÜL van.

febr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolhatott viszont mikor haza engedtek egy főorvos is megvizsgált ő nem látott semmi gondot azt mondta szépen fejlődik. Ha vetélés kezdődik azt láthatta volna ultrahangon?
febr. 29. 09:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a méhlepény alatt van levállás?
febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyesmi a terhességem elején, uh-on mutatta is, hogy a méhlepény szélénél van egy kis hely. Nem tudom hogy írjam. De azt mondta ne aggódjak, mert ahogy nő a baba, kinyomja vagy kitöltődik az a hely. Így is lett, eltűnt.
febr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Délután elmegyek az ügyeletre inkább menjek feleslegesen, remélem nem lesz nagyobb baj. Köszönöm szépen a válaszokat.
febr. 29. 12:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanaz volt nálam is, mint a 8-asnál. Kezdődő leválás miatt kezdtem 8 hetesen barnázgatni. Nekem azt írta elő a dokit, amit mondtam. Pihenés, hit, nyugalom és ahogy nő, úgy szépen "hozzá nyomja majd" a baba a méhfalhoz magát, kitölti a teret, vagy nem tudom hogy mondjam és nem lesz semmi gond.

3-as voltam

febr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!