Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtél el kötődni a...

Mikor kezdtél el kötődni a babadhoz?

Figyelt kérdés
Én már rögtön amikor pozitív lett a tesztem, de már előtte is éreztem, hogy "igen, már ketten vagyunk, kisfiam". A nemét is tudtam rögtön. :)

febr. 29. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mikor megszületett.

Nyilván örültem neki, és szerettem egész terhességem alatt (főleg mikor már a mozgását is éreztem) de nekem kellett a szülés meg az, hogy kézzel fogható legyen, és lássam, ahhoz, hogy igazán kötődni tudjak.

febr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 4-5 héttel, amikor mosolyogni kezdett. Addig nagyon nehéz volt, szülés utáni depresszióval.
febr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Valahogy a terhesség alatt, mikor először éreztem, hogy megmozdult, akkor kb.
febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én lassan 20 hetes vagyok, de kimondottan nem kötődöm, szerintem fel sem fogom, hogy úton van egy baba a pocakban.
febr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kislányomhoz már nagyon hamar kötődtem de ő egy születés utáni haláleset után érkezett...talán azért is volt, hogy nagyon ragaszkodtam hozzá, nehogy neki is baja legyen. Nagyon boldog voltam, hogy időre és egészségesen érkezett. Most a kisfiamat várom és így a 30. hét tájékán kezdtem el azt érezni, hogy alig várom, hogy itt legyen, hogy lássam. Talán csak most kezdtem újra megnyugodni, hogy nagy baja már nem eshet ha véletlenül úgy dönt, hogy hamarabb érkezik.
febr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
A terhesség alatt, majd a szülés után kimaradt 6 hónap szülés utáni depresszió miatt. A másodiknál a szülés előtt szintén megvolt a kötődés, szülés után 2 hétig nem, onnantól viszont nagyon.
febr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes terhes vagyok, es ugy vagyok mint #4. Egyelore semennyire nem kotodom.
febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszületett.
febr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Attól a pillanattól, hogy megtudtam, hogy a hasamban van. De én nagyon akartam őt.
febr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

"A nemét is tudtam rögtön. :)"


Ja, tudtad. 😄 Véletlenül sem az van, hogy 50% esélyed volt, hogy jó a "megérzésed".

febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!