Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mentetek baba mozira?...

Mikor mentetek baba mozira? Megéri, és kb mennyi ideig háthatjátok a babát? És sikertelen babamozi esetén ugyan annyit kell kifizetni mint egy sikeresnél? Mennyire hasonlított a megszületett csecsemő azokra a képekre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már sok félét hallottam mikor érdemes babamozira menni, 24-36 hét között de volt aki kifejezettem azt javasolta, hogy a 26-28 hét között érdemes, ti mikor voltatok?


Baba mozi alatt mit néztetek? Végig abban a 4 vagy 5D vidióban láttátok? Vagy a nagyrésze inkább 2D volt csak néha volt 5D? És ti miket kaptatok? Tényleg jár hozzá egy videó felvétel? Plusz pár darab kép?


És ha pl sikertelen lesz a babamozi mert a gyerek egyáltalán nem mutatja az arcát vagy pont úgy fekszik hogy alig látunk belőle valamit, akkor ugyan úgy több tízezret kikel fizetni? Vagy ez hogy működik akkor is kapunk valami képet? Es amúgy lehet kérni hogy melyik képet akarjuk? Pl ha van más ami jobban tetszik akkor azt lehet kérni hogy azt szeretnénk vagy random kinyomtat pàrat amire ő úgy gondolja hogy jó?



márc. 2. 12:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És még csak annyi, hogy egyenlőre 3 különböző doki tippelt kislányra, de egyik se látta úgy teljesen igazán, na most már elég sok lány baba ruha van de ha már 3 doki mondja akkor az biztos nem? Vagy ezen a 4D babamozin biztosra kiderül? Egyébként teljesen egészséges kisbabáról van szó.
márc. 2. 12:33
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Mi nem mentünk mert felesleges pénzkidobásnak tartottuk.

Sok mindent úgysem lehet látni, úgyhogy ezért nem fizettünk.

márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Mi az, hogy sikertelen? Ha a te babád nem úgy fordul, akkor szerinted nem kell kifizetni az alkalmazottat, vagy a bérleti díjat, stb.?

Ha ennyire sajnálod rá a pénzt, akkor ne menj.

márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
18 hetesen voltunk,szinte végig 4 d-be néztük,csak addig volt 2f,ameddig megméregették,merthogy ott is megnéznek mindent.Mi megkaptuk a teljes videót,plusz közben rengeteg képet mentett el aki csinálta az ultrahangos,azt mind megkaptuk.Kiválaszthattam egy képet amit kinyomtatott,de mivel mindent digitálisan kaptunk még,bármennyit ki tudtunk nyomtatni később,bármelyik képből.Azt nem tudom,hogy van-e olyan,hogy egyáltalán nem látszik semmi,de nem hiszem,mert nekem is kellett mozogni,vittem csokit,kólát,hogy minél többet ébren legyen.Nekünk annyira hasonlítottak a vonások,hogy konkrétan van egy olyan kép,ahol pontosan úgy van a keze a feje alatt a pocakban,ahogyan idekint aludni szokott.Fel lehet ismerni.A neme is jobban látszik,bár biztos,hogy itt is tudnak rejtőzködni,de itt eleve van több idő arra,hogy ezt nézegessék.A genetikai uh-on nem ez a lényeg,szorosabb az időbeosztás,így nem nagyon szoktak ezzel foglalkozni.Ha látszik akkor jó,ha nem,vagy nem bíz, akkor azt mondják és kész.A babamotira meg "szórakozni "megy az ember,eleve fel vannak arra készülve,hogy ez is kérdés lesz,így megpróbálják addig nézegetni,ameddig nem látszik biztosra.Persze biztos hogy előfordul,hogy egyszerűen nem hajlandó egy baba megmutatni magát,de azért szerintem ez ritkább.
márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Jajj nem 18,hanem 28 hét.Valahogy elírtam.Előző voltam.
márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De letámadsz, nem sajnálom rá a pénzt, tudom, hogy kikel fizetni arra voltam kiváncsi,hogy akkor is ugyan annyit kell e fizetni, lehet rosszul fogalmaztam. Csak mert, volt hely ahol oda volt irta, sikertelen esetén pl 5000 forintal kevesebb, de nem oda fogunk menni.


De a pénzdolgon kivül csomó más kérdést is feltettem, de neked csak ez ragadta meg a szemed.

márc. 2. 13:13
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) nem gondoltam volna hogy ott is ugyan úgy lemérik a babát, azt hittem hogy ott már tenyleg csak az a lényeg hogy az ember elszórakozgasson, nézegesse a picit. Az is jó, hogy ti az összes képet megkaptátok, egyébként nektek emailben lettek ezek a dolgok elküldve a videó és a képek?
márc. 2. 13:16
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

28.hét az a legjobb,ha nem sikerül akkor sajnos kikell fizetni,nem tehet a szonográfus arról hogy a bba nem.mutatja magát,a képet ő készíti amikor nagyon jó szögben látjátok a babát és a végén választhattok.

Nálunk 2 kép +az egész videó benne van az árban.Általában szerintem 3ds és néha 4-5 D.A felvétel.

Kb 30-50 perc de szerintem ez bőveb elég megnéz minden szervét és mindenét is!Tovább nem érdemes mert igazából a babák ezt nem szeretik és nem is egészséges.

Nálunk ha fizetünk lehet kérni pluszba képeket.

Azért elég ritka ha nem sikerül abszolút se avideó se a kép de sajnos ez is előfordul.

Az első válaszoló sajnálhatja hogy kihagyta ezt az élményt,ez felejthetetlen emlék és nem pénzkidobás :)

márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát nekünk lemértek mindent.De úgy emlékszem,hogy volt csomag választasi lehetőség,hogy csak mozi,vagy vizsgálat is,és talán 2-3000ft különbség volt,tehát a nagyobb csomagot vettem.Igen emailben kaptuk meg.Kb 40 percet voltunk bent,egyszer fel kellett ülnöm,ittam picit,meg megmozgatták a pocakos,hogy jobban szembeforduljon,de előtte is jól látszott,csak ilyen félprofilból.Aztán teljesen szembe is fordult.Egyik alakalommal a Péterfy kórházban voltunk,ott dvd-n kaptunk még mindent,a második alkalommal pedig a csodabentnél,ott emailben küldték a dolgokat.A vizsgálat majdnem ugyanúgy zajlott,a Péterfy -ben picit rövidebb volt talán.
márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi 25.ik héten voltunk először. Végig a méhlepénybe nyomta az arcát, vagy a kezeivel takarta. Doktor úr azt mondta, hogy ilyen esetben nem kell fizetnünk, pedig 1 órát próbálkozott :) próbáltam odaadni a pénzt, nem fogadta el. Kaptunk másik időpontot 27.ik hétre, akkor már megmutatta magát. Ez szlovákia komárom... Tud magyarul a doki... 15000 forintot fizettünk a képekért és a videókért 🙂
márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!