Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nem reggel végzett terhess...

Egy nem reggel végzett terhességi teszt a menstruáció előtti 4 nappal mennyire lehet valid?

Figyelt kérdés

márc. 16. 14:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Reggel is olyan alacsony?
márc. 16. 16:17
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem halványn 6 nappal mensielőtt dután már mutatta, ez nekem 9dpo volt, mert igazából az a lényeg hány napja volt ovud, nem hogy mikor j{n meg. Nekem ovu után a 15.napon jön meg ha neked mondjuk 12 akkor 8dpon nem mutatja a teszt
márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kylie22 ***** válasza:

Szia!Nekem életem első pozitív tesztje mensi előtt 4 nappal készült.Jövő hónapban 2 éves.

Életem második pozitív tesztje mensi előtt 4 nappal készült.Most 25 hetes még pocakban van.

Mind a kettő ciklus 5.napján védekezés nélkül fogant, első babánál abban a hónapban nem voltunk többet együtt,csak akkor egyszer,mert kórházba került

és meghalt anyukám és haza jöttem.Most a másodiknál az együttlét után megijedtem, hogy baba lesz,mert ugyanúgy 5.nap,mint elsőnél és nem mertem többet együtt lenni elmentem gyógyszert iratni és a legjobb védekezés,ha nem csináljuk addig .😅

márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kylie22 ***** válasza:
13as vagyok első baba tesztjét reggel csináltam , másodikét délután .
márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én 11 dpon teszteltem pozitívat délután Predictorral. Az nekem 3 nappal a nemvárt előtt volt.
márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Még most sem jött meg de ma reggel is volt negatív teszt.Azt mondjátok 100%?
márc. 21. 09:11
 17/18 anonim ***** válasza:
Az ovud nem tudod mikor volt, lehet jó sokat késet(valamennyit biztos mert nem jött meg) az is lehet nem is volt kimarad egy hónap. Így bármi lehet
márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Rendszeres a ciklusod? Biztos vagy benne hogy mikor volt peteérésed? Nekem például rendszertelenek a ciklusaim így a ciklus napot felesleges volt nézni. Követtem az ovut úgyhogy én amikor 11 dpon teszteltem az nálam tényleg 11 dpo volt. Ha te nem vagy biztks benne hogy most hanyadik dpon vagy akkor még bármi lehet🤞
márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!