Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet hogy a méhlepènyem...

Hogy lehet hogy a méhlepènyem minden uh-n màshol volt?

Figyelt kérdés

Volt màr màs is ìgy?


A 12 hetes uh leletemre hàtsò falit ìrtak, 17 hetesen mellső fali felül tapadò, tegnap voltam a 20 hetes genetikain, azon meg azt mondta az orvos, hogy mellső fali ès alul taoad.


Az előző kèt orvos elnèzett valamit? Vagy ez előfordulhat?

Egyàltalàn nem vagyok nyugodt, mert ez ùgy hangzik mintha meg se tapadt volna még. Tùl is paràzom, mert tegnap ott nem kérdeztem erre rá jobban ( ùgy örültem, hogy minden màs rendben volt), de azòta kb mozogni is alig merek.


4 terhessèget vesztettem el ezelőtt, ìgy ezèrt van ez a félelem meg tùlaggòdàs bennem.



márc. 22. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Lehet elírás is, meg valamennyit mozog is. Nekem pl. végig mellső fali volt, de eleinte sokáig rálógott a méhszájra, aztán egyszercsak már nem.

Szerintem ha probléma lenne, akkor szóltak volna, de megpróbálhatsz telefonon rákérdezni valamelyik dokinál, hogy ilyen nagy vándorlást csaphat-e a lepény, vagy elmehetsz egy soron kívüli UH-ra, hogy valaki ránézzen és elmagyarázza, mi lehet az oka.

márc. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmélerileg nem vándorol.

Mégis nálam is ez volt.

7hetesen mellső. 12hetesen hátsó. 17hetesen mellső, 18hetesen szintén mellső, 29hetesen hátsó....

És ráadásul 2 dokihoz jártam csak, mind a 2 nézte ennek is-annak is.


Jelentőssége nemigazán van.

márc. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lepény a terhesség végére jó 25 cm átmérőjű, a méhet meg tekintheted egy gömbnek. Na és akkor most próbáld meg elképzelni, hogy attól, hogy “hátul van” egy bizonyos része simán átlóg a mellső falra, ha a méh tetején van (fundus), akkor meg simán rálóg a mellső és a hátsó falra is. Attól függően, hogy melyik részét látja, rámond valamit és kész. Az egész full jelentéktelen, nem is értem, miért mániája a terheseknek ezen pörögni. Baromira mindegy, hogy hol van a lepény. Annyi a lényeg, hogy ne legyen a méhszájon.
márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dettó, 12 hetesen mellső fali volt írva, 16 hetesen hátsó, 20 hetesen szintén hátsó, talán már ott is marad :D
márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!