Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi idő a beágyazódásig reális?

Ennyi idő a beágyazódásig reális?

Figyelt kérdés
Az együttlét után 16 nap telt el a beágyazódási vérzésig (pár csepp), másnap pozitív teszt. Másnál is volt ilyen? Orvosnál még nem voltam, mert későbbre kaptam időpontot, de azóta nem volt semmi, minden rendben.
márc. 25. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a leírtak alapján ez nem beagyazodasi vérzés volt.
márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló volt, "kezdőkent" én is beágyazódásnak hittem, de pár nap múlva romlott a helyzet, megint véreztem, hiába kaptam progeszteronpótlást, vetélés lett a vége :(

(A kisfiamnál is barnáztam, ott is kaptam progit, szerencsére ő kitartóbb volt, már másfél éves 😊)

márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy-két aprócsepp piros vér volt. Észre sem vettem volna ha nem teszek be tisztaságit. Akkor fogalmam sincs mi lehetett, ilyenem még nem volt. Bár terhes sem voltam még eddig soha. #2 Örülök, hogy végül összejött!😊
márc. 25. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem az első 2 gyereknél volt a nemvárt idejében pár csepp vér. de magától elmúlt és semmi bajuk :) beágyazódási vérzéshez későn volt, de bármi apróság miatt történhetett. azért ha előfordul még vérzés, inkább menj dokihoz, jobb félni mint megijedni.

2.és 3.gyereknél 5+2 és 5+3 hetesen voltam és már akkor méhen belül látták a szikhólyagot jó helyen és engem megnyugtatott :)

márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy együttlét után 3 nappal is lehetett a peteérés, szóval akár még az is lehetett
márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!