Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tobbedik terhességnél ki...

Tobbedik terhességnél ki mikor kezdte érezni, hogy mozog a baba?

Figyelt kérdés

4.babat várjuk, 12 éve szültem utoljára, már nem emlékszem náluk mikor volt érezhető.

Most 13 hetes vagyok de semmit sem érzek. Így is állandóan félek, mert elmúltak a terhes tünetek, és nem érzem magam terhesnek.


márc. 28. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Így is állandóan félek, mert elmúltak a terhes tünetek, és nem érzem magam terhesnek.


Ne aggódj, nekem sem volt kb a 20. hétig semmi extra tünetem. Viszont azóta…

márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Eddig volt, pár napja meg olyan jól vagyok, hogy fura.

A mellem se feszül ma pl. Eddig majd leszakadt :D

márc. 28. 08:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az első babámmal kb a 13.hét körül kezdtem érezni olyasmit, mintha buborékok pukkannának ki ott a méhemben :D ezt is csak akkor éreztem, amikor feküdtem egyhelyben, és nagyon koncentráltam. 16-17 hetesen már rendesen éreztem. De áltag 16-20 hét között normális szerintem először.

(És ne aggódj, én nekem pl SEMMI terhestünetem nem volt anno, annyi, hogy nem jött meg. De ezen kívül semmi tünet. Egészséges kisfiam született 39+3-ra.)

márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel 20. héten éreztem a másodikkal a 16. héten
márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt 20 hetesen éreztem, a harmadikat 13 hetesen, a középsőre meg nem emlékszem, milyen tipikus már... :D
márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A kozepso gyerek mindenben különleges helyzetben van 😅


Nagyon várom, figyelek hogy érzem-e lassan.

Idegőrlő számomra :D

márc. 28. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs szivhang Figyelőd?
márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Másodikat 15-16 hetesen, de a harmadikat csak 20 hét körül. Nem mindegy hol van a placenta és hogyan fekszik a baba. Viszint mindháromnál használtam szívhang hallgatót. 🙂
márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos.

Ha már érzem hogy mozog akkor nem aggódom, de addig nehéz kivárni. :)

márc. 28. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:
A 3.at 16 hetesen, a 4.et 13 hetesen ha hanyatt feküdtem éreztem valami matatást(biztos ő volt 14.héten megszakítottam a terhességet utána elmúlt a kaparászás.
márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!