Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalat/kíváncsiság 4-5...

Tapasztalat/kíváncsiság 4-5 hetes terhes vagyok,6 napja minimális vérzéssel(doki semmit nem látott egyenlőre) gyógyszereket szedem,erős pozitív tesztekkel, semmilyen görcs fájdalom nincsen.volt másnak is ilyen ? minden rendbe volt ?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam vetélésről és méhen kívüli terhességről is de ott más "tünetek" voltak,szerdán megyek ismét uh ra

márc. 29. 17:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Tünetek lehetnek méhen kivülinél is, mert akkor is termelődik hcg, csak lassabban, de az meg attól függ, hogy ki milyen érzékeny rá. Nekem pl.nem volt tünetem, mégis terhes vagyok.

Meg gondolom, progit is szedsz, az is okozhat tüneteket. Ennyiből nem zárható ki.

#19

márc. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!