Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalat/kíváncsiság 4-5...

Tapasztalat/kíváncsiság 4-5 hetes terhes vagyok,6 napja minimális vérzéssel(doki semmit nem látott egyenlőre) gyógyszereket szedem,erős pozitív tesztekkel, semmilyen görcs fájdalom nincsen.volt másnak is ilyen ? minden rendbe volt ?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam vetélésről és méhen kívüli terhességről is de ott más "tünetek" voltak,szerdán megyek ismét uh ra

márc. 29. 17:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
#9! Na, azért az már a másik véglet. Azt se bírnám ki, hogy végig ott őrizzenek.
márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11# Én se,örülök,hogy nem ott élek és nem oda tartozom.:D


Kérdező,hcgt néztek két naponta egyébként? Szépen duplázódott?


9# voltam.

márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, csak szerdán
márc. 29. 20:47
 14/21 A kérdező kommentje:
Esetleg hematoma miatt ? Azt látták volna UH-n ?
márc. 29. 21:25
 15/21 anonim ***** válasza:

#14!Nekem a másodiknál minden rendben volt, amikor először látott a dokim. Pár órával később meg elöntött a vér. Akkor mentem vissza és mondta, hogy hematóma. Pár órával előtte még nem látta. (Persze, gondolom, akkor már tudatosan kereste a vérzés miatt, előtte meg nem.) Utána pár hét múlva azt mondták szervül, abból már nem várható vérzés, viszont lát egy másik "echomentes területet", amiről nem tudta megmondani, mi az, pedig sokáig nézegette. Ez után még vérezgettem újra. Azt már nem fogjuk megtudni, hogy onnan, ahonnan már nem várható, vagy onnan, amiről nem tudjuk mi🤷🏼‍♀️

Szóval általában látják, ha jól látható helyen van és akkora a mérete is, de azért nem mindig. Én például nem hiszem, hogy abban a pár órában lett ott hirtelen a semmiből, először mégse látszott.

Ezek előtt is volt egy minimális vérzésem törlésnél, ott például nem találtak kiváltó okot, de az rögtön el is múlt. Hematómánál általában több napig tart. De max.először piros, utána már barnának kell lenni, mert nem friss. Nekem a vetélésnél pont fordítva volt. Nagyon gyenge barnázással indult, ami a gyógyszerek ellenére erősödött, majd a végén pirosas lett. Másnap elvetéltem.😢

#2

márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem értem akkor mi van velem...marad a szerda
márc. 29. 21:56
 17/21 anonim ***** válasza:

#16! A hcg is sokatmondó lesz. Ha megfelelően nő, akkor azért lehet bizakodni. Ha nem, el kell engedni, mert akkor hematómától függetlenül se fejlődik rendesen.

Drukkolok neked!🤞

#15

márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Beültetés után 20ik napon volt 1380 U/L
márc. 29. 22:09
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem értek a beültetéshez, de hány napost kaptál vissza? Nem akarlak megijeszteni, de nekem így kevésnek tűnik. Még ha 3 napos is, az ha jól tudom, olyan, mint spontánnál 23.dpo. Az már több,mint 5hetes. Akkor már magasabb szokott lenni, de várjuk meg, mennyit nőtt.

#17

márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
3 naposakat kaptam, utolsó uh-n szerdán azt mondta a dokim még bele fér,hogy nem látszik, de gyanakszik méhen kívülire is,de nem értem tünetek vannak,meg hát ez a piros vérzés ami gyengébb mint a menstruációs, ez bosszant, hogy nem tudom mi ez
márc. 29. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!