Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babamozi oldalt fekve?

Babamozi oldalt fekve?

Figyelt kérdés
Már a 20. heti uh-n is rosszul voltam, amikor nyomta a doki a hasam, majdnem elájultam fekve. Így a babamozi felejtős, esetleg oldalt fekve is megoldható? Tapasztalat valakinek esetleg?
ápr. 9. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Miért nyomta a hasadat a doki? 6-ik genetikaira megyek,(magán, 2-ik gyerek, így összesen 6)de még soha senki nem nyomta a hasamat. Ha nem látszott kiküldtek sétálni meg mondták, hogy egyek egy kis csokit meg igyak koffeint, hogy felélénküljön a baba. Egyébként a babamozin sokkal óvatosabban nyúlnak hozzád, de oldalról mit szeretnél látni?
ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kis nyomás is elég, ahogy rányomja a hasra az uh fejet+a baba súlya elnyomja ilyenkor a hasi főeret hanyadt fekve, és ezáltal esik a vérnyomás…

Elhiheted, nem merülne fel az oldalt fekvés, ha bírnám a hanyadt fekvést…

ápr. 9. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csinálták oldalt fekve két helyen is, mondjuk azért, mert úgy feküdt a fiam, hogy hanyatt fekve csak a hátát mutatta :D

De valószínűleg nem csinálnának belőle problémát, ha megkérnéd őket, hogy oldalt fekhess.

ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a baba nem igazán értékelte a babamozit, nem akarta magát megmutatni, ezért baloldalra feküdve csináltuk 2.alkalommal.
ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!